Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
39 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

oprócz tej w reklamie orbit oczywiście

meshi

Zorroooooo

meshi

Z pewnością jedna z ról u Almodóvara, albo Ricky ze "Zwiąż mnie!" albo Antonio z "Prawo pożądania".

meshi

Mi najbardziej podobal sie w "Czterech pokojach" :) Polecam! Pokoj Antonio wypada zdecydowanie najlepiej.

meshi

Według mnie najlepszy był w "Zabójcach" i "Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym".

anita368

W "Zabójcach" był zabójczo seksowny, ,mam chyba z tym filmem związane pierwsze wspomnienia erotyczne, o mamoooooooooooooo...

meshi

Czy najlepsza to nie wiem, ale IMO bardzo dobra to ta którą stworzył w "Zabójcach". Na moje to Ledger obejrzał z 20 razy ten film i przy kreowaniu swojego Jokera się Banderasem sugerował...

WhiteDemon

"Zabójcy" i "Desperado" ten drugi mogę oglądać codziennie :)

meshi

Najlepsza rola to Zorro,Zabójcy,Desperado,Dom dusz itd.

meshi

zdecydowanie 'zabójcy'

meshi

Desperado, Pewnego razu w meksyku oraz cztery pokoje.

meshi

"Zabójcy", "Zorro" i "Zbyt wiele".

meshi

w Niezniszczalnych 4

użytkownik usunięty
meshi

W reklamie WBK ;)

meshi

Jego jedna z najlepszych rol jest 2 planowa rola w filmie akcji NIEZNISZCZALNI 3. Pokazal tam taka charyzme i tak swietny kunszt aktorski ze z reka na sercu za role GALGO powinien dostac OSCARA. Naprawde nie czesto sie zdarza ze w tego typu kinie pojawiaja sie takie perelki aktorskie...

meshi

Desperado

meshi

1. "FILADELFIA"
Podobnie jak z Tomem Hanksem i Denzelem Washingtonem, reżyser JONATHAN DEMME i operator TAKA FUJIMOTO skierowali kamerę prosto na niego i ten, patrząc prosto w obiektyw, po prostu musiał zagrać najdojrzalszą rolę w karierze. Od tamtej pory to był już inny człowiek, inny aktor.
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones