Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Benedykt Jakubik

8,5
68 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Jakubik

Hej może nie wszyscy pamiętają ale ten gość prowadził swego czasu program na polsacie "Wiesio Szoł". Satyryczny oczywiscie, do tego świetny :) nie wiecie gdzie by to można dorwać? Bo juz nie emituja :/

wladzio87

oj pamiętam. śmieszne to było, ale emitowali o takiej porze, że siłą rzczy musiało mieć małą oglądalność.

Alienpfk

i co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz.

wladzio87

Ja również pamiętam , chyba często występowała w nim Agnieszka Włodarczyk .
Super program był ...:)

wladzio87

utkwił mi w pamięci jeden cytat: łatwiej przedłużyć niż oddłużyć.

wladzio87

Było tam dużo skeczy z Monty Pythona po polsku.

wladzio87

Ze swej strony dodam, że prowadził również "Zakazane reklamy" a po zmianach scenariusza, itd. "Niezakazane reklamy" :)

wladzio87

Pamiętam ten program. Taki Polski Benny Hill :D

Boy_From_Hell

Szukam piosenki o Krasnalu KIEPELCE. Kiedys nagralem ja na dyktafon i slucham sto razy dziennie. Ciekawe czy mnie znowu rozsmieszy. SZUKAM> RATUKU NIECH MI KTOS POMOZE ODZYSKAC TOZSAMOSC JUZ NIE WIEM KIM JESTEM.

wladzio87

Na youtube jest "nauka angielskiego" :)
http://www.youtube.com/watch?v=CuFAqws_-KQ

użytkownik usunięty
wladzio87

Pamiętam jedno zdanie z tego programu/serialu. Była rozmowa chyba o dyscyplinach sportowych i jedna z nich to "rzut młotem w publiczność" :) Mogło mi się coś pomylić albo coś mogłam przekręcić, bo oglądałam to jako dziecko.
Teraz idąc do kina i oglądając trailery z nowych filmów w każdym jest Jakubik. I na tych reklamach w myślach miałam, znam tego gościa z Wiesio Szoł - a teraz już z wielu innych filmów.

wladzio87

Wiesio robił tam placuszki z soli: wrzucamy garść soli na wrzątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones