Arturo CastroXII

6,4
2 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arturo Castro
Arleton

Właśnie pasuje do roli takiego bezczelnego gówniarza, który myśli, że jest wielkim gangsta.

Arleton

Niesamowicie irytująca postać, moim zdaniem aktor świetnie dobrany.

Arleton

właśnie jestem w trakcie poszukiwań który on jest rocznik, bo dla mnie to on ma 15 i 35 lat :)

Arleton

Faktycznie z czasem się do niego przyzwyczaiłem, pierwsze wrażenie takie miałem bo reszta gangsterów twarze typowo męskie, charakterystyczne a tu taki dzieciak. Po kilku odcinkach muszę stwierdzić że fajnie wykreował postać Davida.

Arleton

właśnie pasuje idealnie do roli. gra typowego dzieciaka, który ma ważnego ojca i myśli, że wszytko mu wolno.
btw. aktor urodził się 26.11.1985 w Gwatemali

Arleton

Właśnie pasuje, często takie mordki myślą że są niewiadomo kim, znałam kilka dupków co tak wyglądali i się zachowywali. Taki typ

Arleton

Nie mogłem patrzeć na tą jego dziwną gębę. Niesłychanie okrutny gówniarz, który tak naprawdę nikogo nie szanował i nic dobrego nikomu nigdy nie powiedział tylko same groźby i poniżanie. Nienawidzę takich ludzi chociaż wiem, że to tylko rola filmowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones