Asa Butterfield

Asa Maxwell Thornton Farr Butterfield

8,2
17 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Asa Butterfield
Ewka14c

jest jak żywcem wyciągnięty z anime ;)

Ewka14c

Przypomina mi trochę Frodo Baggins'a tyle że nieco młodszego, sympatyczny z niego aktor, oby jak najwięcej miał angaży do ciekawych filmów.

Ewka14c

dokładnie to samo pomyślałam jak go zobaczyłam :P ... ja też chce takie niebieskie

Ewka14c

jestem facetem i nie zadnym homo hehe ale prawde mówisz ma pinke oczy
ps. w filmie Gra Endera nie wygląda jak by miał 16 lat wyglada na 12 -13 :P

Ewka14c

Haha widze ze nie tylko mnie sie podobaja jego oczy. Poza tym uwazam ze aktor jest swietny. Ogladalam chyba 2 filmy z nim i strasznie mi sie spodobal. Zamierzam obejrzec inne filmy z nim :D

Ewka14c

Poza tym on jest bardzo mlody jak na tyle lat to i tak dosc dobrze gra. Ja myslalam ze on ma 13 :D a tu sie okazuje ze 16 .

Ewka14c

ups przepraszam ogladalam z nim 4 filmy chyba bo mi sie 2 przypomnialy pozniej jak je tutaj zobaczylam :D Jakie filmy warto z nim obejrzec oprocz chlopiec w pasiastej pizamie, gra endera, niania i wielkie bum, hugo i jego wynalazek? bo chcialam sobie jakis sciagnac .

Ewka14c

Oj tak, pamiętam nawet, jak pierwszy raz zobaczyłam go w "Przygodach Merlina" i zwróciłam na niego uwagę właśnie ze względu na te wspaniałe oczyska, nawet zastanawiałam się później, jak też wygląda ten chłopiec po upływie paru lat, aż obejrzałam dziś "Grę Endera" ;) Podobnie piękne oczy ma m.in. Cillian Murphy

Ewka14c

Ma takie gały, że piącha się sama zaciska.

Ewka14c

Co to jest - jakiś debilny portal randkowy? Idźcie się onanizować gdzie indziej.

Ewka14c

Very cute :)

Ewka14c

Dla mnie jak na aktora wygląda okropnie... odstające uszy, gruby nos, wielkie czoło i te okropne zarośnięte fryzury niemal w każdym filmie. Nadaje się do postaci drugoplanowych, jako kolega kujon, nerd itp, a nie jako aktor pierwszoplanowy.

ka_lol

Widzę niektórzy mają problemy z mózgiem. Aktor nie ma wyglądać tylko grać.
Pomyśl czasami zanim coś napiszesz, to na prawdę nie jest trudne.

Artemisek

Mój wpis to odpowiedź na wcześniejsze wpisy, gdzie aktor jest chwalony tylko za to że jest "very cute" i że ma boskie oczy, a nie za to że dobrze gra. Więc sam się zastanów co piszesz, chyba że brak tego mózgu, który tutaj przywołujesz, ci to uniemożliwia.

A co do grania, to inna kwestia, akurat wg mnie ten aktor nie ma zbyt wiele talentu i ratuje się tylko tą głupią "very cute" miną.
Każda scena niczym kopiuj wklej.

ka_lol

Nikt tutaj nie pisał, że jest 'świetnym aktorem' albo, że nadaje się do super ról ze względu na wygląd, więc co ty za bzdury wygadujesz, nie obracaj kota ogonem i nie konfabuluj.

Komentowanie wyglądu to jedno, można sobie pisać że jest brzydki czy że ładniutki - kwestia gustu, wypisywanie bzdur że nie nadaje się do ról pierwszoplanowych tylko dla tego, że tobie wygląd nie pasuje jest debilne. Na świecie istnieją różni ludzie - jedni ładniejsi, inni brzydsi promowanie idealnego wyglądu to jedna z najgorszych rzeczy we współczesnej telewizji, powoduje kompleksy u wielu ludzi, doprowadza do chorób (bulimia, anoreksja) i do samobójstw.

Po za tym co za różnica co piszą inni? Myślisz że jak ktoś coś ukradnie w jakimś mediamakrcie, i powie ochroniarzowi "ej no on też coś ukradł daj mi spokój" to ochroniarz go wypuści? Użyj mózgu jak mówiłem.

Ewka14c

No te oczy.. rozstaw oczu jak u krokodyla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones