Ashlee Simpson

Ashlee Nicole Simpson

6,7
76 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashlee Simpson

Bardziej się wam podoba Jessica Simpson, czy Ashley Simpson Moim zdaniem o 100 razy ładniejsza ładniej śpiewa Jesica. i wejdzcie na moją stronke

Lindsay_Lohan_2

Nie wiem czemu, ale jakoś wolę Ashlee...

Lindsay_Lohan_2

No coś ty.!.!
Ashlee jest o wiele lepsza ona śpiewa a nie leci tylko z playbacku!!
po za tym ashlee jest prawdziwa a nie po operacjach plastycznych!!
Jessica jest ładna ale to tylko zwykła barbie.!
I jest to tylko moje zdanie i nie obrazam w tym momencie kogos kto ja lubi.!

Lindsay_Lohan_2

No coś ty.!.!
Ashlee jest o wiele lepsza ona śpiewa a nie leci tylko z playbacku!!
po za tym ashlee jest prawdziwa a nie po operacjach plastycznych!!
Jessica jest ładna ale to tylko zwykła barbie.!
I jest to tylko moje zdanie i nie obrazam w tym momencie kogos kto ja lubi.!

patka_bytkow

Coś się chyba tobie koleżanko pomyliło!
Po pierwsze - Ashlee wyje że aż ją wygwizdują!
Po drogę - Jessica jeszcze nigdy nie zaśpiewała z playbacku! Nawet gdy promowała swój nowy singel "I belong to me" kiedy miała zapalenie gardła to i tak śpiewała na żywo! Bo wie że ma mnóstwo fanów którzy ją wspierają. Jak jesteś taka mądra to znajdź chociaż jeden jej występ na you tube gdzie jak ty to mówisz "leci z playbacku".
Po trzecie - Jessica jeszcze nigdy nie mała żadnej operacji plastycznej!
I na koniec pisze że nie masz prawa pisać o niej że jest zwykłą barbie, ani wymyślać na jej temat GŁUPOT że śpiewa z playbacku lub że miała jakieś operacje plastyczne skoro nie masz żadnego dowodu! I nie pisz mi tu że nikogo nie obrażasz tym co piszesz. Ależ obrażasz Jessice jak i wszystkich jej fanów pisząc bzdury które sama sobie wymyślasz! Widać że jesteś jakąś trzynastoletnią fanką Ashlee która nigdy ani w niczym nie dorówna Jessicy Simpson.

Kamil_

Irytują mnie ludzie tacy jak Ty, dlatego normalnie ich olewam, ale tym razem zrobię wyjątek. Proszę - masz dowód:

"Jessica Simpson przyznała się w końcu, że korygowała kształt swoich ust.

Pod koniec 2006 roku u popularnej piosenkarki i aktorki zauważono nadmierne wydęcie warg, ale wtedy Simpson nie chciała komentować pogłosek o zabiegu. Teraz Amerykanka ujawniła, że brała zastrzyki z żelem proteinowym Restylane.

- Efekt nie spodobał mi się jednak i na szczęście po 4 miesiącach miałam z powrotem swoje usta - tłumaczy gwiazda."

Link: http://www.kinomaniak.pl/plotki/plotki/plotka.php?p=3745

Lindsay_Lohan_2

Ja wole Ashlee, według mnie jest ładniejsza i w ogóle fajniejsza!

Nichole

Żal mi niektórych tutaj...
A tak na marginesie: Jessica miała operację. Nawet się przyznała do korekty ust. Zdeka jej to nie wyszło, a napewno nie poprawiło urody, a Ashlee wręcz przeciwnie. Co prawda, osobiście wolałam ją z poprzednim nosem, gdyż jestem przeciwna operacyjnym poprawianiom czegokolwiek, ale teraz wygląda poważniej. Co faktu nie zmienia, że efekt tego zabiegu u Ashlee wyszedł świetnie a u Jessicy nie.

Lindsay_Lohan_2

ashlee!! zdecydowanie! jessica to taka pusta cycata lala jak dla mnie ;/

chociaz ashlee po tej operacji nosa tez wyglada lalowato, ale głos ma ciekawy :)

ToySoldier

Musze się zgodzic.. Ash wymiata!!!!!!!!!!!

Lindsay_Lohan_2

Pewnie że Ashlee, Jessica to sztuczna lalka barbie do tego przygłupia i brzydsza od swojej siostry.Ash gra fajniejsze piosenki ,rockowe ale trzeba przyznać że Jessica ma lepszy głos

kassssssska

uwielbiam obie Simpsonki, ale jednak bardziej Jessikę!

nie wiem dlaczego mówicie tak o Jessice.. ona jeszcze nigdy nie śpiewała z playbacku! ma wspaniały, mocny głos. moim zdaniem lepszy od Ash.

a co do operacji; Jess miała tylko jedną, tfu.. to nawet nie była operacja.. to był zwykły zabieg, lekkie powiękrzenie ust! i to niedługotrwałe! bo żeby efekt był trwały trzeba mieć kilka owych zabiegów. a pannie Simpson efekt nie spodobał się więc nie 'ciągnęła' tego dalej.
b. lubię Ashlee, ale to ona miała kilka operacji a nie Jess! wystarczy porównać jej wcześniejsze zdjęcia z teraźniejszymi..

shewolf_

obie są głupie :D wystarczy obejrzeć realityshow z obiema dziewczynami i szkoda słow :D co do urody to według mnie Ashlee ( no, ale operacje plastyczne robią swoje )

sara137_2

zdecydowanie wole Ashlee..ogólnie jest od Jessici ładniejsza..

Dark__Queen

obie są fajne laski i po co te spory ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones