Barbara Brylska

7,8
6 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Brylska

jako młody wówczas chłopiec dojrzewałem emocjonalnie dzięki B.B,piękna w każdym calu niosła tyle seksapilu, że stała się pożądaniem, które nigdy sie nie spełniło. Uwielbiałem patrzeć i podglądać jej ruchy, ciało, spojrzeenie i oczy. czyste marzenie o kobiecie jako dziewczynie, przyjaciólce czy też kochance. ukradłem swego czasu zdjęcie Jej z kina bo była warta każdego poświęcenia i mojego pożądania do Niej. Magnetyzm kobiet powinien opierać się na prześledzeniu ról które BB wniosła do naszego kina. To ten przypadek które po latach w prowadziła dopiero S.Stone w Nagim Instykcie. Kocham Cię Basiu, To są te chwile które nigdy nie miną a ukształtowały mnie i moje widzenie relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. To ten rodzaj erotyzmu który zakorzenił się głęboko tak że każde wspomnienie o tych chwilach marzeń i pragnień jest tak samo gorące. Teraz już jako facet po przejściach rodzinnych wiem że to wszystko było prwdziwe i czyste co do intencji a zarazem warte grzechu przy wspomnieniach z okresu dojrzewania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones