Barbara Melzer

7,1
164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Melzer

Czy oprócz koncertów Szafa Gra pani Melzer jeszcze gdzieś teraz występuje?

kamiledi15

Wystepuje teraz w "Twoja twarz brzmi znajomo" polsat, sobota 22:10 :-)

madziula21

Wiem, nawet miałem jechać na nagranie, ale nie wypaliło. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wystąpi w jakimś musicalu.

kamiledi15

Znalazłem w necie, że od października pani Melzer będzie grać w przedstawieniu ,,Kariera Nikodema Dyzmy" w Teatrze Syrena, a oprócz tego stara się o rolę w musicalu ,,Mamma Mia" w Teatrze Roma :)

kamiledi15

Obecnie gra w spektaklu "Kariera Nikodema Dyzmy" w teatrze Syrena oraz "Mamma Mia" w teatrze Roma(jako Tanya)

haszka97

Wiem, widziałem ją już w obu tych rolach :)

kamiledi15

Ja widziałam tylko w Nikodemie, nie wiem czy na Mamma mia trafie na nią,chociaż bardzo bym chciała

haszka97

Ja miałem szczęście. Na Dyźmie byłem 2 razy, na Mamma Mia raz, za każdym razem trafiałem na nią. Niedługo jadę na Mamma Mia drugi raz. Obsadę możesz sprawdzać tu:
http://www.teatrroma.pl/aktualna-obsada/obsada-mamma-mia
Ale na razie podali tylko do 11 maja. Ja się wybieram teraz 28 maja.
Polecam też koncerty zespołu Szafa Gra, w którym Barbara śpiewa. Bywam na nich dosyć często. Teraz będzie można ich zobaczyć 23 maja w Serocku.

kamiledi15

Co do obsady to dla mnie kiepsko, bo kupujac bilet szesc miesiecy z wyprzedzeniem nie mogę sprawdzić jaka wtedy bedzie obsada ;) A gdzie można sprawdzać koncerty Szafa Gra, bo szukalam i nie mogłam znaleść :/

haszka97

Niestety tylko w Googlach. Zespół ma swój profil na FB:

facebook . com/pages/Kwartet-Szafa-Gra/281689528512982?fref=ts

Ale o otwartych koncertach informują zwykle dzień przed, więc trzeba szukać samemu. Odnośnie tego koncertu w Serocku:

gazetapowiatowa . pl/zaproszenie/serock-wojciechowe-swietowanie-2015-mrozu-kab aret-pod-wyrwigroszem-i-szafa-gra/ (pokasuj spacje)

Ja to śledzę na bieżąco, więc jakby co, to mogę informować :)
Mogę też się pochwalić, że widziałem Barbarę w musicalu Metro w wersji Metro dla Alicji :) A teraz mam nadzieję, że wystąpi znowu na 25-leciu Metra w przyszłym roku. Miałem też okazję zrobić sobie z nią zdjęcie.

kamiledi15

O to zazdroszcze *_* Uwielbiam "Chce być kopciuszkiem" w jej wykonaniu . Może się wybiorę do Serocka(chociaż ze Szczecina trochę cieżko dojazd)
Stronka na fb. oczywiście już dawno polajkowana ;)
Jeśli będziesz miał jakieś info o jakiś występach z udziałem Basi to pisz ! gimikole@gmail.com :))

haszka97

Nie ma problemu, napiszę, jak coś znajdę :) Szukanie tych koncertów jest dość problematyczne z powodu mało charakterystycznej nazwy zespołu, ale jak dotąd mi się udaje.

kamiledi15

dubel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones