Bartłomiej Morawski

2,8
384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Morawski

Wg Newsweeka ten pan zwabiał pod pozorem robienia zdjęć młode dziewczyny (bardzo młode, nawet 14-letnie) marzące o karierze w modelingu, upijał je i wykorzystywał seksualnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

chyba nie ma najmniejszego znaczenia ile się miało lat jak się gwałciło kogokolwiek.... a jeszcze usprawiedliwiać to sobie - obleśne, obrzydliwe i wstrętne.

kasiek17k

chyba nie ma najmniejszego znaczenia w jakich spotach się występowało jak się gwałciło kogokolwiek.... a jeszcze usprawiedliwiać to sobie - obleśne, obrzydliwe i wstrętne.
P.S. Każdy pedofil-artysta się tak broni. To dziecko mnie prowokowało. Jestem niewinny.

Shadow_dawnego_ggggggg

Skąd znasz wypowiedzi każdego pedofila artysty? Ilu ich było?

hyrkan

Podobno całe hoollywood to pedofile. Ale ja w to nie wierzę. Wręcz przeciwnie. Czesto biorę stronę facetów. Ale mniejsza o to. Wymień tych pisiorów co to gwałcą? Ilu ich było?

Shadow_dawnego_ggggggg

Aaaaa, "podobno" bez żadnego uzasadnienia. No tak, nie zmieniłeś się odkąd rozmawialiśmy ostatnio.

hyrkan

Ja wcale nie wierzę, że całe Hoollywood to pedofile. kobity sobie po kilkudziesięciu latach coś przypominają. Ale to kobity twierdzą, że każdy aktor i reżyser to gwałciciel. Tyle tych spraw, że już mi się wszystkie mieszają.

hyrkan

Polański, Weinstein, Woody Allen, Dustin Hoffman

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie zrozumiałeś. Kto twierdzi, że każdy artysta czy reżyser to gwałciciel.

hyrkan

Każda aktorka, plus jeszcze jakieś elioty, które są kobitami, ale twierdzą, że są smokami.
P.S. hyrkanku, reżyser to też artysta. Zachodzi zawieranie, jakbyś nie wiedział.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie zachodzi zawieranie. Nie jest też prawdą to, co piszesz o każdej aktorce. Czyli jak zwykle: prawda by ci przez palce nie przeszła.

hyrkan

Film to sztuka. Ponoć X muza. A sztukę tworzy artysta. Są tylko lepsze i gorsze artystycznie filmy. Do tych drugich zalicza się gnida. Z tymi aktorkami masz rację. Część z nich zwyczajnie zmyśla. Prawda by ci przez palce nie przeszła.

Shadow_dawnego_ggggggg

Bardzo szkolne myślenie kategoriami, jeśli oczywiście szkoła słaba. No nie, film to też przemysł czy rzemiosło. Fajnie że tak bez sensu piszesz. Przez to nie muszę udowadniać, jakie szkody na mózgu powstają na prawicy.

hyrkan

Co ty masz z tą prawcią? Zgwałcił cię jakiś prawak? Miałeś ojca prawaka, który cię molestował w dzieciństwie? Bo cały czas, że prawica tylko gwałci. Teraz znowu wymyślasz, że prawica nie wie, co to jest sztuka, bo ty wiesz. Zawsze jesteś najmądrzejszy. Moim zdaniem sztuką nie są tylko te filmy, które są polityką. Przykładowo gnida. Ale nie. Niechże to też będzie sztuka. Prawie czysta polityka i marna sztuka, ale jednak sztuka.

Shadow_dawnego_ggggggg

Mylisz tezy. Nie piszę, że prawica TYLKO gwałci. Jeszcze kradnie i dewastuje, jak pokazuje obecny rząd.

hyrkan

No to przyznaj się - zgwałcił cię jakiś narodowiec? Pisuar?

Shadow_dawnego_ggggggg

I widzisz? Już byś mu przyklasnął, gdyby taki był. Właśnie tak popieracie gwałt - dla ciebie to na przykład temat żartu, a nie społeczny problem.

Grifter

niebinarni nas terroryzują. Cały czas czują się obrażeni:
https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wielka-brytania-pasazer-pociagu-oburzon y-komunikatem-przewoz,nId,5231317?parametr=zobacz_takze

iwonrud

Ale grał księdza i w Popiełuszce to mu wolno! Pewnie go kusiły a on tylko ulegał, jak się tłumaczą wszyscy pedofile w kieckach!

DA_rec

Ale grał homo i w homogeya to mu wolno! Pewnie go kusiły a on tylko ulegał, jak się tłumaczą wszyscy pedofile artyści!

iwonrud

Ciekawe czy Beatkę też ma w swoim portfolio....(?)

laslooo

Nie, roberta biedronia.

iwonrud

Ja go kojarzę z reklam. Tylko w reklamach wyglądał duzo starzej niż na tym zdjęciu profilowym. Nie pamiętam co reklamował ale chyba jednym z tych rzeczy byl środek na potencję! lol

paulina152

a ja widziałam jak się zachowywał na strajku kobiet - brak słów

kasiek17k

Jak się zachowywał? Uchyl rąbka tajemnicy...

paulina152

reklamował lgtb, jakbyś nie wiedziała. Ale startował też w spocie pisuarów. A to nie wybaczalny błąd. Chcieli się go pozbyć, ale się nie udało. Ucieka i szuka sprawiedliwości. Jest faszystą, jest naziolem.

Shadow_dawnego_ggggggg

Swoją drogą to ciekawe, dlaczego "promocję lgbt" uznajesz za ważną.

Gdyby sprzedawał bułki, to też byś to wiązał, byle tylko pohejtować? :)

hyrkan

Swoją drogą to ciekawe, dlaczego wybory z list pisu uznajesz za ważne.

Gdyby sprzedawał niewolników na targu w Atlancie, to też byś to wiązał, byle tylko pohejtować? :)
P.S. Racz zauważyć, że wśród homo jest zdecydowanie za duży odsetek pedo. Rozumiesz? Masz do mnie pretensje, że dewiacje jakoś łączę ze sobą. Ty łączysz dawne wybory z gwałtami. Więc uważasz, że poglądy polityczne mają coś wspólnego z przestępstwami na tle seksualnym. A to dziwne, bo promowanie lgtb to też poglądy polityczne. Więc dlaczego teraz politykę odsuwasz od dewiacji? Trudno cię zrozumieć. A za gwałty odpowiadają pontoniaże-lekaże i inzyniery. Ci co kobiety we Frankfurcie obmacywali.

Shadow_dawnego_ggggggg

Dlatego, że PiS sprawuje władzę i ogranicza prawa kobietom. Marginalizuje problemy kobiet, zwiększając jednocześnie władzę kościoła, który również marginalizuje kobiety. A przy okazji dość jednoznacznie atakuje ofiary przestępstw seksualnych, choć często chodzi tu o dzieci.

Geje, dla przykładu, za bardzo nie gwałcą kobiet. A ludzie, którzy kobiet nie szanują, łatwiej się posuwają do agresji w stosunku do kobiet.

Nie odsuwam polityki od dewiacji, mówię o prawicy, czyli połączeniu dewiacji z polityką.

hyrkan

Nie bredź. Kościół katolicki nie ma żadnej władzy. Władzę ma parlament. Władzę ma też rabin i ambasador usraela.

Shadow_dawnego_ggggggg

:D Rabin reptilian! Niezłe masz to zioło. Rabini mają władzę, kościół nie, bo osoba srająca ci do łba tak mówi. :D

hyrkan

No to jak wytłumaczysz, co się juesej dzieje. Skąd te próby wyłudzeń. Dlaczego senat w Waszyngtonie je popiera? Ładne masz słownictwo. A między uszami stolec.

Shadow_dawnego_ggggggg

Tajne spiski reptilian! A ochrona pedofilii w kościele czy w USA czy w Polsce nie wymaga wietrzenia spisków. Są fakty, przyznanie się wielu sprawców, afery potwierdzone przez sam Watykan. No ale może reptilianie w końcu też potwierdzą, że spiskują. :D

hyrkan

To mam rozumieć, że tych 88 usraelskich senatorów, którzy żądali od nas pieniędzy za mienie bezspadkowe to reptilianie? A ci co uchwalili 447 to też reptilianie? Coś ich dużo w juesej. Myślałem, że to eskimosi. A tych reptilianie nazywasz.

Shadow_dawnego_ggggggg

Cóż, wielki spisek nie istnieje. A ewentualne roszczenia finansowe są związane z zawłaszczaniem majątku przez Polaków. Historia.

hyrkan

Zakładam, że to co napisałeś o tych roszczeniach to po prostu prowokacja, taki "kij w mrowisko" a naprawdę tak nie myślisz, c' nie? Człowiek nie powinien być aż tak bardzo zły lub głupi.

HamiIkar

Umiesz znaleźć jakiś konkret w swojej wypowiedzi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Volfram

Voframie, Drogi Kolego, o kim piszesz? Co masz na myśli?

Shadow_dawnego_ggggggg

hyrkan i toleracja(numerek jakiś).

Volfram

Uważaj na niego, drogi kolego. Hyrkan potrafi odpowiadać kilkanaście razy dziennie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Patrz:
https://www.filmweb.pl/person/Bart%C5%82omiej+Morawski-522231/discussion/Publika cja+Newsweeka-3234532?page=3#post_16627124

iwonrud

Wszyscy o PiS, a ze Morawski wczesniej byl w PO to tylko jedna osoba wiedziala?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

1. to nie anonimowy dziad, tylko fotograf o w miarę znanym nazwisku
2. to nie miały być focie na fb czy nk tylko do portfolio (znasz kogoś pracującego w modelingu?)
3. byndem modelkom - córka mojej przyjaciółki jest, zaczęła w wieku 14 lat (tak, modelki zaczynają wcześnie), teraz zarabia na studia, naukę języków i dobre wakacje, ciężka praca
4. nikt nie ma prawa upijać i gwałcić dzieci - bo 14-latki to jeszcze dzieci - nawet najmniej rozsądne i chociażby bez gaci siedziały nikt nie ma prawa ich dotknąć palcem
5. do łóżka zaciągał je siłą, nie widzisz różnicy między pozowaniem do zdjęcia, a byciem nieprzytomną ofiarą gwałtu?
6. jak ci się marzy takie "karanie", to może się przenieść do krajów arabskich albo Indii - tam dziewczyna jest zawsze winna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones