Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Kevin Barry pipes and drums benedict cumberbatch 2014
tam dokładnie widać jak ma obrączkę na palcu lewej dłoni a w gazetach aż huczy od cichego ślubu z dziewczyną w której jest pamięci zakochany
buuuu

sun_luna

O, Ben ma już kolejną żonę :-) Ciekawe, która z pięknych pań z obsady "Black Mass" zagra tę rolę. Może po raz kolejny Juno Temple?

ACCb

?

sun_luna

Zdjęcia są z planu filmowego "Black Mass". Obrączka w ramach roli. Nie znam szczegółów, więc nie wiem, kto będzie grał jego żonę. W obsadzie są Siena Miller, Dakota Johnson i Juno Temple, między innymi. Z Juno grał w "Pokucie", mieli tam wystawny ślub kościelny :-)

ACCb

... ulżyło mi :)
jak tak to się nie mogę doczekać :)

sun_luna

O, poczekamy do października przyszłego roku, niestety :-( Ale za to "The Imitation Game" już w tym roku...

sun_luna

Wygląda na to, że filmową żoną Bena w tej produkcji będzie Erica McDermott. Bulgerowie, których grają, mają 9 dzieci :-) Ciekawe, czy pokażą Bena w otoczeniu takiej gromadki...

ACCb

Ludzie nie straszcie tak! Prawie padłam na zawał serca!!!
Ale mi ulżyło, że nadal mam 0,00001% szans u niego :)

Shirley_Snow

;-D
to samo pomyślałam :)

sun_luna

a ja bym chciała, żeby się ożenił w końcu szczęśliwie i miał do kogo wracać do domu, większość jego znajomych ma rodziny i dzieci, a jemu powoli pociąg odjeżdża, niby facet zawsze ma więcej czasu ale sam wolałby pewnie być już tatą .... Właśnie obejrzałam w końcu " Koniec defilady" ( z porządnymi napisami )- i powiem wam, że jak patrzyłam na niego w tej scenie gdzie usypiał synka to tak mi się smutno jakoś zrobiło.....

littlegoldfish

Tak, "Parade's End" potwierdza, że Benedict powinien zostać ojcem, bo będzie w tej roli znakomity... Natomiast nie zauważyłam, żeby grono jego przyjaciół obfitowało w dzieci, więc pewnie jeszcze z założeniem rodziny poczeka, przynajmniej do mocnego ustabilizowania pozycji zawodowej - chyba że wcześniej szczęśliwie się zakocha, czego mu z całego serca życzę :-)

ACCb

no może większość to rzeczywiście przesadziłam :) ale wydaje mi się ma kilkoro chrześniaków - więc ich rodzice to raczej są jego znajomi chyba , że rodzina :)

littlegoldfish

Oo i masz napisy do wszystkich odcinków? Bo ja właśnie nie mogłam znależć.. :(

beata_ha

tak, szukałam długo nigdzie nie było do całości a lektor miał tragiczne tłumaczenie :/ w końcu skapitulowałam i kupiłam :) wersja z napisami bardzo dobra, wersja z lektorem gorsza ale i tak lepsza niż ta dostępna na gryzoniach

littlegoldfish

A chociaż warto kupić? :D

beata_ha

ja nie żałuję, ale żadnych cudów nie ma , jakość nie zwalająca z nóg , dodatków ani extrasów też nie ma, generalnie uważam, że za drogo jak na goły film ale na bezrybiu i rak ryba. :) Film sam jako film bardzo mi się podobał - ale ja akurat takie filmy lubię :)

littlegoldfish

Pacino pierwszego dziecka doczekał się mając 49 lat, więc spokojnie, Ben ma jeszcze trochę czasu ;)

__luthien__

litości :)) do tej pory mógłby mieć ze trójkę, co się mają geny marnować :)

sun_luna

Ha ha. Jak zobaczyłam ten te,at to zrobiłam się czerwona z zazdrości. Ale jednak na szczęście nie. Uffff jaka ulga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones