Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 762 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

moim zdaniem ten aktor jest beznadziejny. po jednym odcinku sherlocka w czasach współczesnych co wgl nie pasuje do klimatu super detektywa wszechczasów, stwierdzam ze ten aktor grać nie potrafi. swoje kwestie mówi za szybko i niewyraźnie. ale żeby nie było: nie obrażam fanów ale wyrażam swoje spostrzeżenia na temat tej postaci.

magdai12

według mnie jest idealnym Sherlockiem , w ogóle jest genialnym aktorem, polecam obejrzeć z nim film Szpieg

co do mowy, to według mnie on ma boski głos, barwa i akcent


Anda00

Zgadzam się! I polecam ci jeszcze droga madziu trzecią gwiazdę.

4Muza

też muszę zobaczyć ten film :)

4Muza

oglądałam dzisiaj Trzecią gwiazdę, i zagrał w nim świetnie

Anda00

Jest naprawdę wspaniałym aktorem, a "Trzecia Gwiazda" jest tego dowodem. I nie tylko. Ma już na swoim kącie pare fajnych filmów! Uwielbiam go :D

4Muza

utalentowany aktor

magdai12

Szybko i niewyraźnie? Szybko a i owszem tylko, że może nie zrozumiałaś, ale w wypowiedziach Sherlocka właśnie o to chodzi. A co do tego niewyraźnie to radze się przysłuchać temu jak mówią aktorzy w innych brytyjskich(lub ogólnie anglojęzycznych produkcjach), w porównaniu z tym jego wymowa jest perfekcyjna(jeśli nie w ogóle jest). Co do samego serialu, cóż fakt nie musiał Ci się spodobać, każdy lubi co innego ale naprawdę radze tak jak przedmówczynie obejrzeć coś innego z Benem - może na Twoja dotychczasową ocenę wpłynął fakt, że nie spodobał Ci się sam serial? Jak dla mnie świetnie widać jego talent w "Hawkingu", film sam w sobie jest przeciętny ale główna rola to chodzące "łał", jak to ktoś gdzieś wcześniej napisał, zapomina się o tym, że to tylko aktor a widzi się postać.

magdai12

Zdecydowanie nie warto oceniać aktora po jednej roli. Współczesna interpretacja Sherlocka nie wszystkim może się podobać, ale należy zwrócić uwagę, że sposób, w jaki BC wypowiada kwestie, związany jest z pomysłem na tą postać i ma oddawać błyskawiczny tok rozumowania detektywa. Sam BC wspominał niejednokrotnie w wywiadach, że taki sposób mówienia to wyzwanie również dla niego jako aktora.
Co do jego akcentu, to również uważam, że jest wyjątkowo zrozumiały. W szczególności słychać to np. w "To the end of the earth", który oglądałam bez lektora i tak naprawdę zrozumiałe były w większości tylko jego kwestie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones