Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Fajnie byłoby go zdobyć :)
http://www.benedictcumberbatch.co.uk/contact/ niby tu jest adres kontaktowy ale mój angielski jest słaby XD no i nie orientuje się jak to jest z tymi znaczkami zwrotnymi

kari219

Ze znaczkami jest tak, że kupujesz na poczcie kupon i wsadzasz go do koperty zwrotnej. No i jak ktoś dostanie ten kupon to idzie na swoją pocztę i wymienia go na znaczek do kraju, z którego pochodzi znaczek. :)
Niestety ostatnio gdzieś czytałam, że Ben nie odpowiada na listy...

lkulka

no i nawet jeśliby coś przesłali (bo powiedzmy sobie szczerze, że od takiej roboty to on teraz już ma swoich ludzi ;) to nie sądzę, że byłby to własnoręcznie złożony autograf ... raczej fotos z nadrukiem autografu, a takie bez problemu można sobie kupić na internecie, chociażby na amazon.co.uk

justaaaa

W sumie tak :) podobno odpisuje z via venue, ale nie ma dobrego adresu

użytkownik usunięty
kari219

Zależy od aktora/aktorki czy muzyka
NIektórzy faktycznie wysyłają nadruki, ale wielu odsyła nadesłane przez Was zdjęcia z autografem i dedykiem jeśli poprosicie. Przykład? Slash z guns n roses, jak już odpisuje to z własnym bazgrołem na przysłanym przez Was zdjęciu :) Warto próbować, a nóż widelec...

No trochę się boje XD haha ;]

użytkownik usunięty
kari219

Spoko, ja się też zabieram za pisanie powoli :D

ja nawet już napisałam, ale jakoś tego mało wyszło XD i nabazgroliłam obrazek haha! XD no i nie wiem czy to jest poprawnie, ale no na adres agencji jest chyba duże ryzyko, że może się nie udać, no nie wiem

kari219

Jego autograf sam w sobie jest.. hm. Jakby to powiedzieć. Nie robi wrażenia xD" Dlatego polecam, jeśli masz taką szansę, wybranie się na premierę Hobbita w tym roku, żeby go przy okazji spotkać :)

Drago_2

Haha ;] oj żebym miała :D ale no nie mam :( a Ty się wybierasz? ;]

kari219

Do grudnia jeszcze dużo czasu, może się uda :)
Byłam w zeszłym roku i w sumie nie wiem. Dużo zależy też od tego, gdzie będzie europejska premiera. Chociaż w sumie płaci się za sam dojazd, więc może jednak ;)

Drago_2

Ooooo :) to fajnie :D i jak było? ;] może Ci się uda, będę trzymać kciuki :)

kari219

Męcząco. ;) Ale można było dostać bilet na premierę, New Zealand airlines rozdawały gorące napoje, Orlando i Martin byli cudowni,a Ben rozczarowujący xD ale mimo to zachęcam do wyjazdu :)

Drago_2

czemu rozczarowujący?? :P
ach brak funduszu :(

kari219

Jakby to wyjaśnić... no trzymał dystans, to była taka typowa, brytyjska uprzejmość wynikająca z tego, że tak ich uczą. A po wcześniejszym spotkaniu z Orlando, który był naprawdę kochany (aż wróciło mi zadurzenie ;)), to było średnio przyjemne.

hej, hej, może uda się uzbierać przez te 9 miesięcy! :)

Drago_2

no nie wiem, jakoś słabo to widzę :(

kari219

nie mogę znaleźć od dłuższego czasu pracy :(

kari219

Och :( Ale to dużo czasu, więc mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć jakąś fajną pracę :) niedługo sama zacznę rozsyłać CV, ech.

Drago_2

och mam nadzieje ;) fajnie by było ich wszystkich zobaczyć ;]

Drago_2

Hey a mogłabym Ci zadać pare pytań a props premiery? :P

kari219

Jasne, ale to może lepiej wyślij mi prywatną wiadomość :)

Drago_2

ja też chciałabym ich wszystkich razem zobaczyć jak można zdobyć bilety na premierę hobbita ?

karolejn777

To tak:
na samą premierę, w sensie seans, można albo wcześniej wygrać bilet biorąc udział w różnych konkursach (aczkolwiek najczęściej są one dla nas niedostępne, ponieważ np.: trzeba mieć SKY TV czy coś w tym stylu), albo dostać od prowadzących premierę już na miejscu (po wywiadach/autografach mają pewną pulę biletów do rozdania.)
Bo ogólnie nie ma czegoś takiego jak "bilet na premierę". Po prostu jedziesz, ustawiasz się przy barierkach i zbierasz autografy, jak oni przechodzą. A, jeśli uda Ci się dostać bilet od prowadzących, to już w kinie nie spotkasz gwiazd, bo oni tam siedzą jedynie podczas światowej premiery, przy europejskiej tylko przechodzą po dywanie i idą na after party.

Jest jeden wyjątek, czyli światowa premiera, na którą faktycznie można mieć zasponsorowany wyjazd i wtedy idzie się po czerwonym dywanie, i nawet udziela wywiadu. Ale to już zostanie ogłoszone pewnie gdzieś w okolicach września/października, trzeba polować.

Drago_2

No właśnie nie mogę wysłać Ci prywatnej wiadomości :( taki komunikat mi się pokazuje

kari219

Ja do Ciebie wysłałam, może nie wpisałaś tematu, bo najwyraźniej trzeba ==

Drago_2

ale nawet nie wyświetliło mi sięokienko tekstowe do napisania, ale odpisałam :P nie wiem czy doszło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones