Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch
użytkownik usunięty
Cinderella_8

Bena :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pogromca_debili

ale jeśli już to Hiddlestone'a. fajna rola u Jarmuscha.

Cinderella_8

Benedicta oczywiście ,Tommy jest sympatyczny a Cumberbatch no cóż...boski

Cinderella_8

Lubię obydwóch. Ale jak już muszę wybierać to Tom.

Cinderella_8

No a kto jak nie Benedict?! Jest powalający. Tom nie ma równania z BC.

Cinderella_8

po co mam wybierać, skoro mogę obu :)

po Coriolanusie i The Hollow Crown mogę powiedzieć - Tom ogromnie utalentowanym aktorem jest (nie mogę się doczekać Crimson Peak)
i bardzo ciekawym człowiekiem, bardzo
inteligentnym i z klasą
fajnie mają ci Brytyjczycy - za każdego rogu wyglądają zdolni i przyjemni dla oka

Cinderella_8

Ben, choc Toma też lubię ;)

Cinderella_8

To trochę tak, jakby wybierać między najbardziej popularnym chłopakiem w szkole a najbardziej fascynującym chłopakiem w szkole :-)

Tom ma wszystko, żeby zdobyć popularność: urodę, niesłychaną łatwość w kontaktach z ludźmi, promieniuje z niego wewnętrzna jasność. Benedict ma w sobie coś, co trudno rozgryźć, a co ogromnie pociąga - jest nieoczywisty, lekko zdystansowany, tłumiący wewnętrzny potencjał.
Obaj są znakomitymi aktorami, uwielbiam ich oglądać i słuchać, co mają do powiedzenia o swoich rolach. Tom lepiej opanował język ciała, Benedict ma ciekawszy głos.

Bardziej podoba mi się Tom, ale to Benedict mnie przyciąga...

ACCb

Fajna charakterystyka obu Panów.

Cinderella_8

Z tych dwoch panow zdecydowanie wole Toma, ale drugi tez ma moja sympatie.

Cinderella_8

Benedicta :)

użytkownik usunięty
Cinderella_8

Bezapelacyjnie Tom: mój anioł, mistrz, ideał i bóg. :)

Cinderella_8

Benedicta oczywiście. Ma świetny głos, gra mistrzowsko. Toma też lubię ale Benedict to mój ideał.

Cinderella_8

Ej, właśnie czemu między nimi są takie dyskusje? W kilku filmach chyba tylko razem grali, i nie było to jakieś mega super role żeby tak dyskutować. O co chodzi? ;)

rishoul

Po prostu ;) Ben i Tom to dwójka moich ulubionych aktorów. Chciałam tylko wiedzieć co inni sądzą na ich temat :D

Cinderella_8

Spoko, rozumiem. Ale nie chodzi mi tylko o tą rozmowę. Bardzo często ludzie tak "wybierają", ciekawi mnie po prostu dlaczego :)

rishoul

Może dlatego, że obaj są świetnymi aktorami, na dodatek przystojnymi, no i grali razem w kilku filmach. Może dlatego :) a i jeszcze obaj pochodzą z Wielkiej Brytanii ;)

Cinderella_8

No możliwe :) Ale dla mnie to i tak trochę bez sensu. No i wolę Bena, tak wracając do pytania :)

rishoul

Haha masz rację :) bez sensu, ale nie wszystko przecież musi mieć sens ;) i ja też wolę Benedicta ;) ♥

Cinderella_8

Obydwu!

Może trochę bardziej Benedicta, bo jest poważniejszy, zagrał więcej ról, jest magnetyczny i charyzmatyczny, ale Tom jest mega sympatyczny i śliczny, bardzo trudno by było wybrać tylko jednego ;)

Cinderella_8

Tom, mój ulubiony Brytyjczyk, chodzący ideał. Ale Benedict też jest świetny, ma taki fajny głos :)

Cinderella_8

Ja wolę Toma uwielbiam jego śliczne oczy i szelmowski uśmiech. Benedict jest bardzo przystojny i ma fascynujący głos ale cóż Tom jest niesamowity. Nigdzie nie mogę znaleźć Coriolanusa i The Hollow Crown proszę o jakąś wskazówkę gdzie mogłabym ich szukać, wyczerpały mi się pomysły.

Iwona605

Cała seria z polskim lektorem jest na chomiczku pod nazwą waldi131.

Iwona605

Jest petycja w sprawie wydania "Coriolanusa" na DVD, w innym przypadku pozostają tylko retransmisje w kinach - https://www.change.org/p/ntl-donmar-warehouse-coriolanus-on-dvd sztuka jest epicka, polecam

Iwona605

na Coriolanusie byłam w kinie (i polecam taką opcję, trzeba tylko cierpliwie śledzić gdzie i kiedy puszczają retransmisje z National Theatre Live, w zeszłym roku było ich sporo, nie tylko Koriolan a wszystkie świetne) , ale wiem, że jest też na gryzoniu
http://multikino.pl/pl/wydarzenia/teatry

Cinderella_8

Kurde, to jak wybieranie pomiędzy Lokim a Sherlockiem... Obaj panowie są genialni, choć Benedicta uwielbiam głównie za głos, a Toma za uśmiech :) Niemniej obaj odwalają zawsze kawał dobrej gry aktorskiej.

Cinderella_8

Po co wybierać, obaj są fantastyczni i każdy jedyny w swoim rodzaju. Panowie prywatnie się przyjaźnią, podobnie jak obie grupy fanów. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie Tom dogoni Benedicta chociaż trochę jeżeli chodzi o zapadające w pamięć role, popularność i nominacje. Szykują się aż 4 interesujące premiery w tym roku - "Crimson Peak", "I Saw The Light", "High Rise" i oczywiście małe pojawienie się jako Loki w "Avengers: Age of Ultron". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones