Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

co ta brzydota robi na 37 miejscu top aktorów?

xadula

Ten "brzydal" ma po prostu talent, bo chyba o to chodzi w aktorstwie, prawda?

xadula

Tak, 37 miejsce to stanowczo za nisko. Ale jeszcze ze 2-3 filmy i poszybuje do pierwszej dziesiątki.

xadula

Wiesz co naprawdę co wygląd ma tu do rzeczy?! Jest świetnym aktorem i to wszystko. Z tego co piszesz wynika, że sam jesteś brzydki a jemu zazdrościsz. Czysz nie jest tak?:D

Megawiki2001

nie, ale on jest beznadziejny aktorem. Gra w jednym dobrym serialu, a reszta to dziadostwo

xadula

Oglądałeś w ogóle resztę? Nie sądzę bo inne filmy też są świetne.

xadula

Co robi na 37 miejscu? Jest tam nie bez powodu. Oprócz tego, że jest niezwykle przystojny, ma nietypową urodę i charyzmę, a przy tym duże poczucie humoru i dystans do siebie jest fenomenalnym aktorem. Potrafi wcielić się w różnorodne postacie, odgrywa je w znakomity sposób. Chociaż dopiero jestem w trakcie rozwijania mojej fascynacji tym człowiekiem to mogę śmiało tak powiedzieć. :) Ale cóż, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. :P Pozostaje mi tylko zaproponować Ci obejrzenie kilku filmów z jego udziałem (ku wielkiemu zaskoczeniu nie występował tylko w Sherlocku :D). Pozdrawiam. :>

Jagu95

Tak masz rację jest fenomenalny i śliczny.

xadula

Już nie ma 37. Podbiliśmy mu na 34.

Megawiki2001

teraz jest rok Benka więc może poszybować jeszcze wyżej na liście
co do urody jako rudy mi nie podchodzi ale w Sherlocku postawionym kołnieżyku z szaliczkiem lub w prześcieradle mniam
aktor dobry choć do niedawna raczej głównie teatr lub kino niezależne po Sherlocku nastał wielki bum na niego i wiele propozycji wg mnie nie ma filmu czy serialu w którym wypadł by słabo zwłaszcza w tej dekadzie

ANULKA870

Dokładnie. Nie ma roli której by nie zabrał. Chyba.

xadula

hm... a on raczej nie skupia sie na teatrze ? telewizja, kino, reklamy, etc to tylko dodatek, bardzo dochodowy skąd inąd dodatek...
dlatego żeby go obiektywnie ocenić wypadałoby się pojawić kilka razy na west endzie

xadula

WIDNIEJE NA 37 MIEJSCU :D ŚLEPOTA? ZE NIE WIDZISZ ????

xadula

Jak tylko ktoś podniesie się w rankingu, to od razu i hejterzy się znajdą...
I żeby nie było, to na to miejsce zasługuje.

xadula

Zazdrośnik.

xadula

Brzydota, brzydota, brzydota. Ale ma tak wielki talent i tak świetnie go wykorzytsuje, że zarabia tyle w ciągu miesiąca tyle, ile większość z nas nie zarobią przez całe życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones