Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch
supersander

Czarna Mamba...koniecznie muszę kupić tę książkę,pomożesz?

supersander

Ostatnio interesowałam się tą książką i trafiłam na bloga jej tłumaczki. Napisałam komentarz z zapytaniem i dostałam taką oto odpowiedź:
"Z ostatnich danych dostarczonych mi wczoraj przez Carrie wynika, że "Benedict Cumberbatch: In Transition" jest przetłumaczony w przeszło 50%. To jest oficjalna statystyka, która wszakże nie uwzględnia jeszcze dosyć sporej ilości materiału, który jest w korekcie, więc należy szacować, że tłumaczenia jest dużo więcej. Przykro nam, że to dosyć wolno idzie, ale niestety inaczej się nie da.
Data wydania zaplanowana jest na maj 2014 i tego się na razie wszyscy trzymamy.

Jeśli będę mieć więcej informacji, to na pewno będę się nimi dzielić. W tej chwili szukamy też wydawcy i kanału dystrybucji w Polsce dla książki "Pusty Dom Sherlocka". A w zanadrzu czekają już następne... ;-) "

PrimaRoyale

Dzięki! To bardzo dobra wiadomość.Czekam z niecierpliwością na dalsze info.

supersander

Chodzi wam o tę książkę? http://d202m5krfqbpi5.cloudfront.net/books/1366919911l/17852435.jpg
Jestem w posiadaniu oryginalnej wersji i powiem szczerze - nie dowiedziałam się z niej niczego nowego. To wszystko ,co tam przeczytałam, widziałam już na wikipedii, przeróżnych forach, nawet na tumblrze. Moim zdaniem, nie warto jej kupować.

supersander

Chodzi wam o tę książkę? http://d202m5krfqbpi5.cloudfront.net/books/1366919911l/17852435.jpg
Jestem w posiadaniu oryginalnej wersji i powiem szczerze - nie dowiedziałam się z niej niczego nowego. To wszystko ,co tam przeczytałam, widziałam już na wikipedii, przeróżnych forach, nawet na tumblrze (że o wywiadach z nim już nie wspomnę). Moim zdaniem, nie warto jej kupować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones