Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Multikino w wybranych miastach ponownie pokaże "Frankensteina". Data: 27.04.2014. Szczegóły na stronie Multikina.

kukulka23

o, super!
właśnie zakupiłam bilety na 20 marca na Koriolana, a tu taka niespodzianka :)

iwonrud

27 marca


http://multikino.pl/wydarzenia/teatry/frankenstein-national-theatre-live-ponowni e-w-multikinie/

iwonrud

Ja już mam na oba :) Świetnie, że będzie.

It's christmas! :D

andzia1992

też :)

iwonrud

czy ktoś stąd wybiera się może na frankensteina do krakowa?

iwonrud

Hamlet i Coriolan już zaliczony teraz Frankie :P Bilety zamówiłam ze 3 tyg. temu

CzarodziejkaGore

24 kwietnia koniecznie http://multikino.pl/wydarzenia/wybrane/the-audience-z-helen-mirren/
i w czerwcu Król Lear

czyż Tom nie jest doskonałym aktorem teatralnym? był genialny, chylę czoła

iwonrud

Ja mam chrapke na War Horse, inne spektakle trzeba będzie niestety pewnie odpuścić, z uwagi iż Matka Boska Pieniężna nie przychodzi codziennie :P
Ale racja co do Tomaszka. W Koriolanie stworzył wspaniałą kreację.

kukulka23

Oh jak bardzo chciałabym to zobaczyć..

użytkownik usunięty
Nouvelle

Też bym chciała. Taki miły prezent na urodziny, a tu ups. U "mnie" tego nie ma... niech ich wszystkich piorun strzeli, no..

kukulka23

Już byłam i szczerze mówiąc żałuję, że nie mogłam widzieć tego na żywo ;c Arcydzieło.

Jala_Nulewicz

czekam teraz na drugą wersję, może następnym razem pokażą

SPOILER

trochę mi przeszkadzały jakieś znerwicowane chyba-nastolatki, które dostały dziwnego histerycznego, bardzo głośnego ataku śmiechu podczas oraz po scenie gwałtu
i potem w końcówce podczas sceny na lodowcu
wtedy żałuję, że to jednak tylko retransmisja, bo jednak w teatrze publiczność jakoś bardziej kontroluje swoją głupawkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones