Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
111 032 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Zauważyliście jak często gra geniuszy? Ezard w moim kochanym The Last Enemy, Hawking, Holmes i czy on przypadkiem nie grał gdzieś Van Gogha? Nie ma na filmwebie, ale zdaje się, że słyszałam o tym.
Doskonale zapowiadający się aktor. Uwielbiam Sherlocka i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. No i na nową, ciekawą rolę Benedicta.

BTW. Jego imię rządzi. Nie znam nikogo o bardziej fikuśnym imieniu i nazwisku xD Benedict Cumberbatch brzmi niesamowicie Brytyjsko!

Novalis

Zagrał van Gogha w filmie telewizyjnym "Van Gogh: Painted with Words".

To prawda, Benedict bardzo często grywa postacie genialne lub wybitne. W "Creation" zagrał Josepha Hookera jednego z najwybitniejszych brytyjskich botaników. W Amazing Grace najmłodszego w UK premiera.
.

Novalis

Dodajmy do tego że na co dzień sam jest genialnym aktorem i mamy komplet. :D

Novalis

Gdzie oglądałaś/zdobyłaś the last ememy (tylko nie torrenty)

TRROL

Przykro mi, torrenty. Polskie realia - ani wypożyczalnie dvd, ani wypaśna nowa biblioteka z filmami na dvd, ani allegro, ani żadne legalne vod tego nie miało. A jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie ;)

Novalis

Ja ściągnęłam z chomika. :) Świetny serial, ale zakończenie... ja chcę drugi sezon.! ;)

Novalis

Dzięki za odpowiedź. Wygląda na to, że się trochę pomęczę zanim obejrzę.

TRROL

Wygląda na to, że na dzień dzisiejszy masz o wiele łatwiej: http://www.youtube.com/watch?v=8kbqCKe8Ymo na Youtube są odcinki. Całe, nie na party. Nic tylko usiąść i oglądać.

Novalis

Dzięki za link.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones