Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Taka ciekawostka, którą przed chwilą zauważyłem - prawdziwi rodzice Benedicta zagrali role
rodziców Holmesa. Fajny smaczek do wyłapania ;p

ZielonyKokos

to przypatrz się jeszcze bliżej
producentem serialu jest żona Moffata Sue Vertue, małego Sherlocka gra Louis Moffat, postać Mary gra partnerka życiowa Freemana Amanda Abbington, obrońcę Moriarty'ego odtwarza Ian Hallard, który jest prywatnie mężem Gattisa, a w The Blind Banker (drugi odcinek pierwszego sezonu) gra ówczesna partnerka Benedicta Olivia Poulet

iwonrud

Zaraz okaże się, że Benedict to dziecko szatana, a reszta obsady to podziemny kult oczekujący przybycia Cthulhu, który upaja się krwią baranków.

ZielonyKokos

eee tam, Benek po rodzinnym domu chodzi w kapciach, jaki z niego szatan

ZielonyKokos

Ja ich rozpoznałam od razu przy scenie gdy siedzą na kanapie i ona coś tam nawija o jego sklerozie i myślałam że się rozpłynę z samego faktu że to oni, i jak to możliwe, że w sumie nikt wcześniej w internetach nie wpadł na to że idealnymi rodzicami będą, cóż prawdziwi rodzice biorąc pod uwagę, że oboje są aktorami. I właśnie dlatego kocham twórców Sherlocka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones