Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Mam całą kolekcję serialu panna Marple i nie wiem ,w którym odcinku on się pojawił.
I czy w ogóle się pojawił.

paulacisz

"Murder Is Easy"

paulacisz

Dokładnie w tej wersji "Murder Is Easy" http://www.filmweb.pl/film/Morderstwo+to+nic+trudnego-2008-489093
Zresztą z gościem z "Sherlock" 2x02 "The Hounds of Baskerville" ;-)

miau

bardzo sympatyczny film
no i BC chyba szcześliwy, bo dali granemu przezeń bohaterowi pojeździć na motocyklu ;)

paulacisz

ale jakoś na dłużej? bo chce ściągnąć ten odcinek :)

paulacisz

"Agatha Christie's Marple" (Marple), sezon 4, odcinek 2.

xbw

ale gra tam troszkę czy gra zamordowanego i ściągne odcinek aby popatrzeć jak gra przez 3 sekundy :)

sun_luna

Jest policyjnym detektywem i razem z panną Marple rozwiązuje zagadkę, kto morduje, całkiem spora rola.

xbw

dzięki wielkie :) obejrzałam, czy jest rola w której on by nie wypadł dobrze?

sun_luna

Na 18 produkcji z jego udziałem, które obejrzałam + teatralny Frankenstein - nie ma :)

xbw

no ja niewiele mniej i jestem tego samego zdania
jak by sam się stawał postacią,
ech...

sun_luna

Najbardziej "stał się postacią" jako Assange, oglądając The Fifth Estate kompletnie zapomniałam o istnieniu Benedicta...

xbw

rola genialna :) popieram
ale też fantastycznie wypadł dzięki takiemu a nie innemu wizerunkowi
no a ostatnie minuty filmu i jego monolog, rewelacja :)
zresztą każda scena z nim jest wypracowana do końca
dla mnie jeszcze jest zupełnie jak nie Benedict w Sherlocku - trzyma się genialnie w ryzach SH, ruchy, mowa, gesty, jedynie co jak była scena w pałacu owinięty w prześcieradło i się śmiał z JW to miałam wrażenie jak by na kanapie siedzieli Benedict i Martin
w każdych innych rolach widzę poniekąd ten sam pierwiastek - kawałek jego, choć każda jest zdecydowanie inna
jest z mojego rocznika więc jestem z niego naprawdę dumna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones