Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch
bartekM1559

Właśnie! Sto lat! I wszystkiego najlepszego!

bartekM1559

Przyłączam się do życzeń dla mojego nowego ulubionego aktora. Na równi z Fassbenderem jest najzdolniejszym aktorem jakiego ostatnio widziałam. Niech grają na zmianę w każdym filmie jaki wyjdzie, mi się na pewno nie przejadą.

bartekM1559

Dołączam się.
Wszystkiego najlepszego, jeszcze wielu, wielu, wielu, wielu ciekawych ról, godnych Oscara ;)
Byś jak najszybciej powrócił na plan Sherlock'a!
Sto lat!

Kochamy Cię!
<3

miachar

Zgadzam się całkowicie :D A w szczególności żeby jak najszybciej pojawił się na planie Sherlocka ; D No i oczywiście Oscara i dużo dobrych teatralnych ról ;*

gabrysia994

koFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFamy cię Benedict!
Wszystkiego najlepszego, obyś był naszym Sherlym jeszcze przez wiele sezonów!

miachar

Dołączam sie <3

Byś kontynuował Sherlocka jeszcze przez wiele sezonów bo jesteś niesamowity w tej roli jak we wszystkich pozostałych <3
Roli za która dostaniesz Oscara i super roli w teatrze

KOCHAM CIĘ <3

bartekM1559

dołączam się do życzeń , dużo ciekawych ról , i żeby najszybciej jak mógł pojawił na się na planie Sherlocka < 3

bartekM1559

Doonczam si

bartekM1559

Dołączam się do życzeń :)

bartekM1559

Dołączam się, wszystkiego naj, naj, naj, Benedict! :)

bartekM1559

Sto lat Benedict! Spełnienia marzeń i wszystkiego dobrego! Mam nadzieję, że się kiedyś poznamy.

lkulka

tak tak ja w pracy dziś krzyknęłam na głos , że Benek ma urodziny ...nie kapli sie ignoranci 100 lat i wiele sukcesów no i jak najwiecej Sherlocka

bartekM1559

Niech nam żyje jak najdłużej. Nasza mordka kochana. 10000000000000000 LAT Benusiu. Cumberbatch skończył 38 lat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones