Benjamin StoneII

7,6
97 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benjamin Stone

:D uwielbiam go. W the nine lives of chloe king był świetny!!! :p

Oliwka0077

z aktorstwem się wyrobi :)

użytkownik usunięty
Oliwka0077

a no właśnie jeszce młody jest.. i ma brązowe oczy.. ♥

Oliwka0077

Ja też go bardzo lubię, najbardziej mi się podoba jego brytyjski akcent. Oglądam The Nine Lives of Chloe King i muszę powiedzieć że ten serial jest zajebisty.

jenna_tvd

a ja właśnie nie znoszę jego akcentu ale mam nadzieje, że pomieszka jeszcze chociażby tymczasowo w USA i pozbędzie się tego akcentu ;p
ale jest cudowny,kolejny przystojny brytyjczyk <3

asiaaa92

Chyba oszalałaś. Właśnie ten akcent jest super i cały w tym urok. Za to uwielbiam aktorów z wysp. To jest seksowne.

jenna_tvd

Niech zachowa swój cudowny akcent.
Uwielbiam akcent Brytyjczyków jest po prostu powalający ;)

Vika_13

Akcent ma świetny!! Dobrze by było jak by dostał jakieś role w filmach. Ale wyrobi się ... młody jest, to ma szanse na niezłą kariere.

ooosandruskaooo

Na początku go nie lubiłam, ale polubiłam i ma boski akcent.

serenitylane

Jednym słowem MEGA-CIACHO!!! W TNLOCK był świetny. Szkoda że serial nie doczekał się kontynuacji :(
Nie wiecie czy ma on jakieś filmowe plany ?! Chętnie bym obejrzała jakiś film albo serial w którym by występował ...

Oliwka0077

muszę powiedzieć że CHOLERNIE się z tobą ZGADZAM : on jest prze-prze-prze-śliczny ^^

Oliwka0077

racja, jest sliczny. Ale bardziej zainponowal mi swoimi umiejetnosciami aktorskimi w the nine lives of chloe king. jak na poczatkujacego aktora to gra dobrze. oby dostal jakas wieksza role, i zrobil kariere ;D

ooosandruskaooo

taak, zdecydowanie chciałabym zobaczyć go w jakimś większym filmie ;)

adaczekolada

Występuje też w serialu "Zakochana złośnica".

Oliwka0077

Fajny. Dobrze się zapowiada jako aktor. Naturalnie i na luzie gra/ Nie jest jakiś piękny ale ma coś w sobie. Te oczy i uśmiech urocze. I ma świetne ciało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones