Bettina ZimmermannI

6,9
246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bettina Zimmermann

Mocno mi się kojarzy z Larą Croft. Mogłaby ją zagrać.

percas

No niektóre niemki sa naprawde ładne :)

percas

Ludzie, zrozumcie, że Niemki to zwykłe kobiety, gdzie znajdzie się masa pieknych i mniej atrakcyjnych. W Polsce jest to samo. Różnrodność. A co do tego, że w Niemki są piękne wystarczy spojrzeć na Diane kruger, LaFee, Collieen Fernandes, Stefanie Kloß, Claudia Schiffer, Heidi Klum, Jeanette Biedermann. A zresztą to tak samo jak ja nie zgadzam się z twierdzeniem, że Polki to najpiekniejsze kobiety. również durny stereotyp, tylko mało kto powie, że to nieprawda, bo w tensposób podnosimy sobię poczucie wartościowości. Dla mnie piękne to są latynoski, ale to już kwestia gustu.

Metropholis

Polecam film-reportarz z udziałem Martyny Wojciechowskiej ( z serii jej podróży) dotyczący właśnie urody latynosek. Byłem w lekkim szoku na jaką skalę w tą urodę ingeruje skalpel i strzykawka.

percas

Czekaj, tak się zastanawiam, bo tez kiedys widziałam cos podobnego ale to był inny program... Hmmm, no cóż, pozostaje mi wierzyc, że te które mi się podobają nie są 100% efektem operacji plastycznej...

percas

Wiesz może który to odcinek był albo cokolwiek co pomogłoby mi go znaleźć?

Metropholis

Jeżeli ci chodzi o Wojciechowską to mówisz - masz - tvnplayer po kropce pl - programy - kobieta na krańcu świata - przepis na miss - sezon 1 odcinek 1

percas

Dzieki wielkie :)

Metropholis

Latynoskom z wiekiem rośnie pupa i Latynosi uważają, że im większa tym kobieta piękniejsza. Mnie osobiście to nie jara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones