Bill Condon

William Condon

6,2
986 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Bill Condon
air87

odwal sie od Sagi Zmierzch Do dziś uwielbiam całą sagę

gaga994

współczuję

air87

a ja tobie współczuje że nie masz za grosz gustu filmowego

gaga994

pfff...podrośniesz to MOŻE pogadamy. W życiu nie widziałem gorzej napisanego, gorzej sfilmowanego i gorzej zagranego g@wna niż Zmierzch (wszystkie części). Jest to splunięcie w twarz ludzkiej inteligencji, że juz nie mówię o jakimkolwiek guście. Niestety, nawet takie ameby jak ty, nie zdołały podnieść oceny tego badziewia i ten zmiażdżony przez krytykę i złote maliny gniot (ostatnia część 7 sztuk!!! hahaha) nawet na filmweb kręci się między oceną 5, a 6 - co jest ogromnym przecenianiem shitu stworzonego dla kompletnych półmózgów. Niestety społeczeństwo z kazdym kolejnym pokoleniem idiocieje, przez błędy wychowawcze i rażące braki w wykształceniu, dlatego możesz być spokojna - kolejne takie filmy (Zmierzch Transformers itp g@wna) powstaną! Specjalnie dla ciebie i tobie podobnych, gdyz jest na nie popyt. W skrócie - idi0tów nie brakuje...

air87

1 MAM SKOŃCZONE 23 LATA I NADAL OGLĄDAM SAGĘ ZMIERZCH PO DRUGIE TY NIE ROZUMIESZ SUBTELNOŚCI TYCH FILMÓW
2. OCENA JAKIEGOŚ FILMWEB MNIE NIC NIE INTERESUJĘ
3.I KTO TO MÓWI A KTO OGLĄDAŁ WŁADCĘ PIERŚCIONKA
HOBBITA TEZ OGLĄDAŁEŚ WIEĆ ODWAL SIE ODE MNIE BO SAMA OGLĄDASZ GNIOTY

gaga994

Nie myl g@wna z czekoladą - Władca Pierścieni - gniot który zgarnął chyba z 16 czy 17 oscarów....aha...Tobie łeb chyba słuzy tylko jako zatyczka, żeby deszcz nie padał do szyi. Inaczej się takiego "rozumowania" skomentowac nie da...


Subtelność w Zmierzchu? Znaczy się jak subtelnie przemycic zoofilie (uczucie do psa/wilka), nekrofilie (miłość do bladego trupa) i na koniec jeszcze pedofilie...(wpojenie w niemowlę) Nie dość że ten film był idiotyczy, to do tego obrzydliwy. No brawo. Możesz mieć nawet 43 lata, ale co z tego skoro mentalnie to ty jestes na poziomie pierwszej gimnazjum...

air87

W tym momencie przekonałem się do krytyki air87 - osobna rzeczą do zbadania przez psychiatrów, socjologów kultury, kulturoznawców i pedagogów jest moda na rzeczy i zjawiska odrażające, które normalni ludzie powinni z daleka omijać. Rozumiem, że pewna doza strachu jest niezbędna w kulturze (por. romantyzm, czy wielowiekowe motywy baśniowe), ale zamiana miejsc jest rzeczą przygnębiającą - czyli to, co ohydne, funkcjonujące kiedyś jako zło, dziś ma być wartością, zasługiwac na pogłębianie psychologiczne i wypierać, że posłuże się skrótem, "dobre księżniczki, królów, bohaterów pozytywnych".

air87

A TY CO TAK UBÓSTWIASZ WŁADCĘ OBRĄCZKI ŻE DO MNIE SIĘ PRZYSRAŁEŚ JESTEŚ ŻAŁOSNY PEWNIE NADAL MIESZKASZ Z MAMUSIĄ BO ŻADNA LASKA CIEBIE NIE CHCE NO W SUMIE SIĘ NIE DZIWĘ POWIETRZE 87 TO PEWNIE WYSZCZY CIĘ TRAKTUJĄ JAK TWÓJ NICK I PEWNIE MASZ MALUTKIEGO KLEJNOCIKA MIĘDZY OWŁOSIONYMI NOGAMI

gaga994

Buahahahaha - i nic więcej nie trzeba dodawać :D
Oto jaki poziom żenady i bezmózgowia prezentują fani Zmierzchu. Patrzcie i podziwiajcie!
Dziękuje za ten wpis - pięknie nam się przedstawiłaś! Zrobiłaś więcej niż ja dałbym radę zrobić, wpisując nawet 100 komentarzy krytykujących to szambo. A teraz wracaj do rynsztoku z którego wypełzłaś. Misja wykonana
:D

air87

POZIOM ŻENADY POWAŻNIE A TY KIM JESTEŚ ZAWODOWYM KRYTYKIEM FILMOWYM ŻEBY OCENIAĆ FILMY. I WRACAJ DO RYNSZTOKU TAM GDZIE TWOJE MIEJSCE TACY LUDZIE JAK TY POWINNI MIEĆ ZAKAZ DOSTĘPU DO WI FI BO SZKODA DLA TAKICH LUDZI MARNOWAĆ ŚWIATŁOWODY ALBO POWINNI PŁACIĆ RACHUNKI ZA NETA DZIESIĘCIOKROTNIE WIĘKSZE OD NORMALNYCH LUDZI NIE POTZEBNIE WYPEŁZES Z MACICY

gaga994

Ty nawet obrażać nie umiesz amebo :D Przepisujesz tylko to co ja napisałem. Jedyne co się zmarnowało to wysiłki ewolucji żeby na jednej z jej gałęzi wyrosło cos tak tępego jak ty.
Kompromituj się dalej bezmózgie dziecko ;)
Aha i więcej Caps Locka !!! Wyglądasz wtedy groźniej i poważniej :D :D :D

gaga994

tu masz dodatkowa porcję jakby ci było mało ;)

http://www.filmweb.pl/film/Saga+%22Zmierzch%22%3A+Przed+%C5%9Bwitem.+Cz%C4%99%C5 %9B%C4%87+1-2011-496917/discussion/Pom%C3%B3%C5%BCcie+wybra%C4%87.+Nie+mog%C4%99 +si%C4%99+zdecydowa%C4%87.+Wybra%C5%82em+trzy+momenty,2344565

air87

@gaga994 zrobiła mi dzisiaj dzień xD

air87

+1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones