Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

śliczna,kobieca,zadbana-idealna ♥

Helena1208

Zdecydowanie popieram :)

MartiniKS

Wg. mnie ładna ale bez przesady.
Taka zwykła, typowa 'sweet' blondyneczka.
Pełno takich

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nuno33

Znaczna różnica. Miała kinola jak klamka od zachrystii ;)

lukas_172

A czy nie jest pelno smutnych i zwylych i banalnych kruczoczarnych brunet ?Nijakie to ,nudne i smętne.Rzygam gdy widzę brunety. Wyglada jak by im gówno lalo sie po wlosach

snickers2013

lol

Dla mnie ładna kobieta będzie ładna bez względu na kolor włosó i myślałem raczej że wszyscy tak mają ;)
Nie mniej gdyby ktoś mi pokazał najładniejszą brunetke i blondynke to raczej ta pierwsza ;)

Helena1208

Blake zanim miała operację plastyczną nosa.
lookdamngood.com/15-celebs-gotten-nose-jobs/12

Helena1208

Ostatnio widzialem jej twarz niemal na kazdym przystanku autobusowym w reklamie l`Oreal. Wygladala jeszcze piekniej niz na plakatach filmu "Wiek Adaline".

Helena1208

dobrze jej z oczu patrzy,myślę że nie nadawałaby się do ról czarnych charakterów.

Helena1208

Tak wygląda teraz, radzę zobaczyć jak wyglądała ze swoim prawdziwym nosem ;)

raspberry_7

Jak to jest ze wzrostem Blake? Jest napisane ze ma 178 a jej maz 188. Ale jak Blake zalozy wysokie obcasy to nadal jest duzo nizsza od meza

rachel20

Na tej stronie ma 173,73 cm wzrostu. Sadzę, że to jej prawdziwy wzrost. Nie sprawia wrażenia gigantycznej kobiety.


celebhips.com/blake-lively-height

rachel20



celebhips.com/blake-lively-height

Helena1208

Zadbana? Tak określa się kobiety po 50-tce....

Helena1208

to się z nią ożeń lesbo

Helena1208

dla mnie też najważniejszym jest żeby aktor; po ukończeniu edukacji filmowo-teatralnej, wszystkich tych kursów i warsztatów gdzie uczył się o mistrzach takich jak Bergman, Fellini, Kubrick, Chitchcock. czy Tarkovsky był kurva zadbany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones