Bodhi Elfman

Bodhi Pine Elfman

6,5
354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bodhi Elfman

No tak, to jest posługiwanie się imdb.com jako źródłem. Przecież on jest prawie o głowę niższy od swojej żony! Jako aktora go nie znam... zaraz, on był tym dzieciakiem w teledysku Oingo Boingo "Gratitude"! :) Ale nie podoba mi się, że jest $cjeną ($cjentologiem), bo ta tzw religia pierze mu mózg. Niech bierze przykład z jego wujka (albo chociaż Burtonistów), wujka Danny'ego, który jest ateistą...

Tender_L

No nie wiem, czy ateizm przewyższa scjentyzm. Też nie przepadam za tą tzw. "religią", ale chyba już lepiej wierzyć w cokolwiek, niż w nic. A co do Bodhiego (jak rodzice mogą takimi imionami krzywdzić niewinne dzieci...), to widziałam go chyba w jakimś serialu przelotnie. Trochę przypomina z nosa Ecclestona xD

Schizophrana

Lepiej być ateistą niż wierzyć w kosmitów i mieć poczucie wyższości nad innymi Scjentologia to niebywale niebezpieczna sekta Dobrze że Suri Cruise została odseperowana odtąd który nomen omen olal swoje jedyne urodzone z niego dziecko To mówi i tych ludziach wiele:( złego

Tender_L

jest niższy o głowę, bo pewnie ona stoi na obcasach. w necie można znaleźć zdjęcia, na których jest jednak nieco niższa, w sam raz na 2 cm różnicy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones