Brenda Song

Brenda Julietta Song

7,0
3 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brenda Song

Nie dość, że nie potrafi grać w "filmach", to jeszcze jest strasznie brzydka! Wygląda jak otyła Chinka! Nie trawię jej w żaden możliwy( co gorsza i niemożliwy!!) sposób.Ale w sumie to czego spodziewać się po martwej gwiazdce disney channel(celowo z małych liter)

Phoebe123

chyba masz jakies powazne kompleksy zwiazane ze swoja uroda. Brenda jest bardzo ładną i utalentowaną osobą. W całkowitym przeciwieństwie do ciebie , moge sie załozyc.

Leighton

no tak, tego można było się spodziewać... skąd ty do ciężkiej anielki wiesz, jak ja wyglądam? nie pamiętam jakoś, żebym Ci dawała moje zdjęcie...ale od razu widać głupiutką fankę disnej sranel...

Phoebe123

no cóż... wydaje mi się że osoby które tak 'jadą' po innych muszą mieć kompleksy... Skoro u Mnie widać "głupiutką fankę disnej sranel..."to jakoś wiesz... nie razi mnie ta opinia... i dzięki... miałam się z czego śmiać przez 30 minut... pozdrawiam :)

Leighton

a co w tym takiego śmiesznego? ja nie widzę... aaa już wiem! zaczynasz dorastać i masz niekontrolowane napady śmiechu! spokojnie, to minie... a tak z innej bajki, widać Twą głupotę... jeśli kogoś krytykuje to od razu mam "kompleksy"? brawo...! oto "poziom"!

Phoebe123

nie widzisz chyba różnicy między krytyką a rzucaniem bezpodstawnych oskarżeń.

Leighton

popieram.Brenda jest ładna i dla mnie najsmieszniejsza w NMTJS

Leighton

dokładnie

Phoebe123

zgadzam sie z Maddie_3, jest to wspaniała aktorka, bardzo ją lubie ;))

Phoebe123

Ona jest brzydka ? Ma ocenę około 9,0 więc raczej ludzie mają inne zdanie niż ty. Ja też :-0

pkuchnicki

A co jej ocena ma do tego czy jest ładna czy brzydka? Ma 9,0 bo jest ładna, więc Tilda Swinton powinna mieć 1,0? NIE OCENIA SIĘ TU URODY!!!

I_am_a_Bad_Girl

a masz cos do tego jaka jest aktorka ? bo z tego co widze to masz chyba jakis probem ze soba.

alpanaa

Wspaniałą aktorką to jest Meryl Streep, więc to ty chyba masz problem skoro gwiazdki ze stajni Disneya są świetnymi aktorkami.

I_am_a_Bad_Girl

mi się bardzo podoba jej gra (np. W nie ma to jak hotel lub Nie am to jak statek) i w dodatku ona jest ładną aktorką xD
A zresztą co w tym złego, że ktoś lubi Disney Channel?

Hiroko

W tym, że lubi nie ma nic złego, ale jeśli jest poj..... fanatykiem i daje 1 Cate Blanchett "bo jest brzydka" albo Katherine Hepburn "bo nie żyje" jest pewna doza debilizmu.

I_am_a_Bad_Girl

Gra aktorska na poziomie Disney'a (w sensie tego nowego "Disney'a"), nie zachwyca, ale jeżeli uważasz ją za otyłą Chinkę to coś cię posrało... I tak nie jest jakoś specjalnie ładna jeżeli chodzi o ciało, ale bez przesady! Ty chcesz żeby wyglądała jak anorektyczka?

el_Polaco

Wow! Nie no otyła nie jest na pewno! Ma okrągłą twarz, ale jest szczupła.

Phoebe123

Ja osobiście ją lubię jest super :)
śmiesznie gra w "nie ma to ja hotel" lub "nie ma to jak statek"
ja lubię gwiazdki Disneya i co z tego każdy lubi co chce;/
a ocenę którą ona ma to nie oznacza się po urodzie, widać że ludzie patrzą tylko na wygląd zewnętrzny człowieka, a nie na to co ma w duszy;/
I ona nie jest wcale brzydka ale każdy ma swój gust :)
Pozdrawiam;p

cleogirl89

z twarzy jest bardzo brzydka, po prostu nie mogę na nią patrzeć... przypomina mi dynię:P.

Phoebe123

może pochwalisz się swoja twarzą..
albo lepiej nie bo chyba nikt nie zniesie takiego widoku.

alpanaa

oo proszę... mamy jasnowidza, który jest fanem kamp ćwoków! idź się schowaj, dziecko słońca:P.

Phoebe123

schować to się ty się powinnaś bo poziom Twojej wypowiedzi jest kompromitujący.

alpanaa

poziom wypowiedzi? popatrz na poziom swoich ulubionych "filmów"!

Phoebe123

Wiesz,bądź człowiekiem.
KAŻDY JEST PRZECIEŻ INNY!
myślisz że jesteś fajny jak napiszesz :"z twarzy jest bardzo brzydka, po prostu nie mogę na nią patrzeć... przypomina mi dynię:P"
to nie jest śmieszne.. wręcz żałosne

Phoebe123

Przecież ona jest ładna, szczupła i w ogóle nie wiem o czym tu piszesz
skoro oceniamy tu aktorstwo. Skoro nie możesz na nią patrzeć .. to po co
patrzysz? Jeśli uważasz że jest brzydka ok. Kazdy może mieć swoje zdanie
ale najpierw popatrz na siebie aby potem gadać na innych. Powiedziałaś raz?
Ok, koniec ;) Nie musisz pisać ciągle w kółko jakie jest Twoje zdanie bo to
w ogóle nie ma sensu a drażnisz spokojnych ludzi którzy chcą się
zrelaksować przed kompem w tym mnie również. A jeśli musisz to pisać w
kółko to załóż pamiętnik albo napisz do psiapsiółki;* Pozdro.

Phoebe123

Ja nie uważam, że jest brzydka, ale też, że jest bardzo ładna ... jest normalna i tyle.

Phoebe123

Zacznę od pytania : Masz kompleksy ? A może specjalnie prowokujesz na forum?

O gustach się nie dyskutuje . Dla jednych jest ładną osobą , dla drugich nie.

Ale uwierz, forum nie jest do tego aby wygłaszać tu swoje gorzkie żale na temat urody aktorki. Takie posty świadczą o Twojej inteligencji.

Phoebe123

hahahahaha
nie mogłam z tego tekstu : "(celowo z małych liter)"
hahahaha
myślisz ze nas tym przestraszysz?? ;D

Natalie_9711

Ach te pokemony... Każdy Disneyowski shiiit to dla nich arcydzieło...

I_am_a_Bad_Girl

taa. tyle że nie wiem czy zauważyłaś ale na tym forum nie ocenia się filmu ale aktorke, a jak coś Ci się nie podoba to nie oglądaj ' Disneyowskich shiiitó '. To chyba nie jest aż tak skomplikowane.

alpanaa

Według mnie jest śliczną dziewczyną, gra też całkiem nie źle.

użytkownik usunięty
magdafilm

Bez przesady nie jest strasznie brzydka...Według mnie jest ładna, a jeśli chodzi o jej grę to nie jest taka zła... W sumie to dobrze gra w Nie ma to jak hotel czy nie ma to jak statek...

użytkownik usunięty

Jak dla mnie świetna babka i bardzo ładna.
Ale nie rozumiem, dlaczego Pheobe(cos tam) masz taki wielki problem z tym, że niektórzy lubią program Disney Channel, tak cię to boli?
Każdy gustuje w czym innym i jeśli tak trudno ci to "strawić" to daj sobie spokój i nie nazywaj co niektórych "dziećmi słońca" z tego powodu, bo to tylko i wyłącznie ich sprawa.

Phoebe123

ee nie zgadam się jest śliczna a ty chyba ślepa jesteś skoro uważasz ze jet brzydka a i ona nie wygląda jak chinka tylko azjatka lolu xD I nie będe mówiła czy jesteś ładna czy brzydka bo cię nie widziałam więc...


P.S Jeśli uważasz że jestem jej wielką fanką to się nie mylisz

misiaa10

Talent aktorski ? No cóż, widziałam ją kilka razy w Nie ma to jak hotel i powiem wam, że pasuje jej rola "głupiutkiej". Ładna jest, więc ciężko mi powiedzieć,iż jest inaczej.
A wracając do talentu - nie mogę się wypowiedzieć po zobaczeniu kilku odcinków takiej komedyjki...

sikorka94

To zobacz sobie jeszcze wendy wu i wycieczka na studia może w tedy coś wywnioskujesz

użytkownik usunięty
misiaa10

A może rodzice nie chcą kupić `Cyfrowego Polsatu`?Ojj.To biednie z Tobą Phoebe ;) Jak nie może oglądać Disney Channel,to ogląda `Czarodziejki`na Polsacie,a z zazdrości[że `pSiApSiÓłA`ma satelitę]obraża to czego nie może mieć.Więc taka rada.Wyśpij się,zapij mlekiem i zejdź już z oczu `fanom disney sranel`,bo nam już się mózgi lasują twoją `inteligentnom`gadką.Buziaczki xd

Phoebe123

Skoro ona jest taka brzydka jak to okresliłaś to może pokażesz nam jakięś swoje zdjęcie dopoiero wtedy bedziesz mogła sie wypowiadac na temat urody innych

Phoebe123

pochwal się nam swoją urodą.. aktorów nie ocenia się według wyglądu tylko talentu!!

angelikak

Zostaje sie aktorem zeby pokazac sie innym.. gra sie nie tylko charakterem ale i cialem, wygladem... Nie kazdy ma zdolnosc przyciagania i nie kazdy wpada w oko.. Tak ze twoje komentarze se dziecinne zywcem wyjete z fotki pl i nie na miejscu.

Phoebe123

No nie mogę.."otyła Chinka" bez przesady gdzie ona jest gruba?Pomimo tego że mi samej ogólnie uroda azjatycka się nie podoba ona jest moim zdaniem jest bardzo ładna.

Phoebe123

Elo.!
Każdy jest jaki jest ,nie bądźcie jak prasa ...wg mnie jest śliczna
http://reneeashleybaker.files.wordpress.com/2007/10/brenda-song-at-film-party.jp g

nie widzieliście jej w realu ,zdjęcia niektóre może są tylko nie udane!!
spójrzcie na siebie...soory ale głupie wypowiedzi co niektórzy mają ://

siostry96

i popieram tych co mają te same zdanie co ja ;))
pozdrawiam.

siostry96

Brenda Song to jedna z moich ulubionych aktorek....
nie lubie seleny gumez i innych gwiazdeczek wykreowanych przez disneya ale Brendę kocham
i to co,że z disneya??
Ma tez wiele innych ról!

Sowcik

Jestem ciekawa czy tobie byłoby miło jakby ktoś mówił, że ty jesteś
brzydka??
Zgadzam się z tymi, którzy mówią, że jedni lubią takich, a drudzy takich. Ty wyłącznie tego nie rozumiesz...

Phoebe123

Haha. A ty to niby miss piękności? Nie jest brzydka, a w filmach potrafi grać. Jest chyba naj z tych Gwiazdeczek Disney'a.

użytkownik usunięty
Panna_P

Dajcie spokój, ta s...Phoebe wszystkie gwiazdy DD krytykuje, bo gwiazdeczce się nie podobają te osoby. Sama lubi jakieś Meester itd...żal mi jej, a wy się nie zniżajcie do jej poziomu!

Phoebe123

Zgadza się, brzydka jak noc.

Phoebe123

Ja uważam, że Brenda jest bardzo ładna :) i póki, co dobrze sobie radzi w produkcjach Disney'a.
Pozdrawiam :D

Phoebe123

No cóż... ja uważam, że Brenda jest bardzo ładna i posiada ogromny talent aktorski.
A co do ciebie droga Phoebe dziwię się tobie. Uważasz, że jesteś super ekstra cool ponieważ napisałaś jakieś głupawe przeróbki nazw typu "disnej sranel"? Otóż taka nie jesteś, a wszystko co tu piszesz świadczy o twoim niskim ilorazie inteligencji.
Pewnie teraz stanę się fanatyczką DC. No i co z tego? Lubie ten kanał oraz aktorki, które występują w produkcjach DC.

Phoebe123

Wiem że pewnie was nie oświece, ale i tak napiszę. Po pierwsze: nie ma ludzi brzydkich. Są ludzie z dobrą prezentacją publiczną, albo dobrą inaczej. Po drugie: Wszystko jest kwestią gustu, dlatego ocenę Brendy pozostawię wam samym sobie. Po trzecie: Gdyby Brenda zaczynała karierę w wielkich hitach z pewnością pisalibyście milsze słowa nie ograniczając się do argumentów typu "ona gra w filmach dla dzieci". Disney ma złą opinię wśród młodzieży, która udaje dorosłych, a sama często zagląda na Disney Channel żeby se Przygody Timmiego albo Kim Kolwiek obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones