Brian ThompsonI

6,9
1 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Thompson

chyba se jaja robią przecież on tam świetnie grał ilekroć się pojawił to człowieka przechodziły dreszcze to najlepsza rola psychopaty w dziejach kinach nieraz mi się nocny rzeźnik śnił po nocach jak mnie goni z siekierą :D

paul_van_dyk_87

no ba! Oscara mu powinni dać, buraki ;)

paul_van_dyk_87

Ech, gdyby ja się przejmował tymi Złotymi Malinami, Oscarami, to chyba bym nic nie oglądał... Każdy ma inny gust: jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki;-) Przykładowo dla mnie niezrozumiałe jest pominięcie przez Akademię "Avatara", a wręczenie statuetki nudnemu kiczowi pt. "Hurt Locker", który ma po raz n-ty ukazać heroizm amerykańskich żołnierzy, a cała oryginalność tego filmidła sprowadza się do konwencji dokumentu. Obejrzałem chyba z 1,5 godziny, na więcej szkoda było prądu i cierpliwość się wyczerpywała:-)
Też uważam, że Thompson zagrał świetnie w Cobrze, ma do tego zresztą "predyspozycje fizyczne" - choć nie on jeden;-) Ale cóż, "Cobrę" oglądałem jeszcze w kinie jako nastolatek, inne czasy, inne filmy...

Jack_Holborn

Co do "The Hurt Locker. W pułapce wojny" to warto go jednak dokończyć. To obraz, który doskonale realizuje zasadę: "zakończenie robi film".

mulholland_2

mnie sie hurt locker podobalo ale moim zdaniem nie jest to oscarowy film... ogladnalem go duzo wczesniej i jak potem zobaczylem ze ma nominacje to nie moglem uwierzyc po prostu...

Jack_Holborn

Szkoda czasu to na Avatara, największy gniot w historii kina.

paul_van_dyk_87

no jakies jaja... jego najlepsza kreacja obok archiwum x...

paul_van_dyk_87

Rzeczywiście, gremium przyznające nominacje do Malin tamtego roku było jakieś nieprzytomne.

paul_van_dyk_87

W "Cobrze" był rewelacyjny i trudno mu tego odmówić. Z resztą większość jego kreacji filmowych wypadała rewelacyjnie. Warto wspomnieć choćby o jego roli w Archiwum X (Łowca obcych) ten kto oglądał na pewno wie o co biega.

POZDRAWIAM

paul_van_dyk_87

PIGS !!!!

paul_van_dyk_87

Jak to juz doskonale ujal przedmowca kazdy ma swoj gust. Nie ma co patrzec na te wszystkie nagrody. Thomphos byl doskonaly, ciary szly po plecach, psychopata, ktory autentycznie przerazal. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones