Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Jakie jest wasze zdanie na temat Willisa? Czy tylko ja mam wrażenie, że to bardzo dobry aktor, jednak zagrał parę razy w dosyć marnych produkcjach, żeby już nie powiedzieć dosadniej...?
Postrzegam go jako bardzo utalentowanego człowieka, pokazał w wielu filmach, że potrafi się wcielić w przeróżne role. Trochę typ aktora z serii "twardziel" ale całkiem lubię filmy z nim.

Draf

Czy Willis jest bardzo dobrym aktorem to trudno ocenic. Zalezy jak rozumiemy aktorstwo. Nie powiedzialbym, zeby Amerykanin byl uniwersalnym aktorem, ktory sprawdzilby sie w kazdej roli, natomiast jak wspomniala/es niewatpliwie idealnie nadaje sie do grania "twardzieli" - z charakterem, dowcipem. Swietnie wypadl nie tylko w "Szklanej pulapce", ale i w serialu komediowym "Na wariackich papierach". Naturalnie mozna wymienic jeszcze wiele innych filmow w ktorych zagral ponadprzecietnie, ale wspomniane wczesniej sa dla niego po prostu sztandarowe, w pewien sposob kultowe.
Faktem jest rowniez, za na w filmografii ma kilka powaznych wpadek, ale tak wlasciwie to ktory aktor z firnamentu ich nie miewa? Gable, Bogart, Brando, De Niro, Pacino...lista jest dluga.
Od kilku dobrych lat Willis gra w watpliwej jakosci filmach. To nie jest zarzut, ale fakt. Natomiast nie robilbym z tego wielkiego larum. Facet ma gruby portfel, stabilna sytuacje zyciowa - nikomu nic nie musi udowadniac. Ma prawo, bo zbudowal wlasna marke przez lata pracy w fabryce snow.

Qjaf

W sumie to też go rozumiem z tymi słabszymi filmami. Taki jest niestety rynek, że niektóre produkty są bardzo dobre ale wiele tych gorszych także przynosi zyski.
W kwestii uniwersalnego aktora trudno mi zająć jakieś stanowisko, bo zagrał jednak w Szóstym Zmyśle, gdzie spisał się na medal. Pomimo wielu filmów jakie z nim widziałem mogłem się zdecydowanie "zresetować" i oglądać od początku do końca jego grę bez kojarzenia go z innymi rolami, co u niektórych aktorów jest wprost niemożliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones