Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

od 1996 roku. Zestaw min: uśmieszek "boczny"; mrużenie oczu; usta w dzióbek; szeroko
otwarte oczy, na wdechu.

użytkownik usunięty
Morgan_Mortimer_Graff

Wielu aktorow gra jedna mina

Morgan_Mortimer_Graff

Przynajmniej da sie go lubic,Nicolasa nie znosze,wieczny cierpietnik,zgroza.A Bruce jak dla mnie jest kochany i bardzo go lubie:-)I taki biedny w Die hard,ciagle musi swiat naprawiac:-)

bettiboo

Dla mnie, Bruno też jest kochany razem z jego zestawem min.

Morgan_Mortimer_Graff

mimikę nadrabia charyzmą

wojti_venom

Jednak szkoda, że aktor, o którym wiemy(bo już to robił), że jak chce, to potrafi GRAĆ, tego nie robi. W jego wieku Clint Eastwood dopiero wspinał się na swój aktorski(i ogólnie artystyczny) szczyt, prezentując nie tylko charyzmę, ale i chęci. Bruce robi wrażenie coraz bardziej zmęczonego, co gorsza, nie widzę za bardzo światełka w tunelu, wydaje mi się, że będzie gorzej i gorzej.

Morgan_Mortimer_Graff

myślę że rola w Moonrise Kingdom była rozgrzeszeniem za te jego wszystkie pomyłki w filmach klasy b bo tam zagrał dobrze , nawet dostał nominacje do nagrody więc coś jest na rzeczy

Morgan_Mortimer_Graff

Tak tylko Clint Eastwood na pewno nie jest lepszym aktorem od Bruce'a. Porównanie właśnie tych dwóch aktorów daje obraz tego jak mylące mogą być np. nagrody filmowe.

Eastwood jest przede wszystkim bardzo dobrym reżyserem. Aktorem jest co najwyżej niezłym a facet ma 2 aktorskie nominacje do Oscara!!! No to jeśli Eastwood ma a taki Willis i na przykład Bacon nie mają żadnej a tylko jedną ma Harrison Ford (sick!) to nie dziwmy się że większość ludzi olewa takie Oscary czy Złote globy.

Co do samego Bruce'a to racja że teraz ma więcej produkcji niewypałów ale taki Cage bije go przez takie hurtowe granie w badziewiach na głowę.

Morgan_Mortimer_Graff

Bruce Willis zszedł na same dno ,już gorzej być nie może

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones