Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Kiedyś wulkan energii, a teraz? Jakoś przez ostatnich parę lat grywał głównie z tą jedną przybitą miną. Nie mówiąc już o tym, że teraz raczej woli kasować drobniaki za małe "cameo" tu i tam niż grać porządne pierwszoplanowe role. Ktoś wie, skąd przyczyna? Bo nie słyszałem, żeby miał kłopoty finansowe.

Faktycznie jest z nim coś nie tak. Nie muszą to być kłopoty finansowe. Może to starość tak na niego wpływa - mówi się, że ludzie głupieją na starość. (Coś w tym jest, bo moja 70-letnia babcia jest dziś niemal jak dziecko, które trzeba kierować za rączkę, podczas gdy 15 lat temu mogła, np. sama pójść do lasu na grzyby i wrócić z powrotem bezpiecznie.) A może Łysy ma kłopoty, ale nie finansowe, lecz zdrowotne. A może po prostu zwyczajnie mu się już nie chce i rozmyśla nad przejściem na emeryturę.

No na starosc Bruce zesztywnial i coraz mniej jego twarz wyraza i mimo ze w kina akcji emocje wyraza sie za pomoca kopniec i uderzen piescia Bruce był jednym z tych u ktorych było czuc lekko grania. Wystarczy tylko sobie przypomniec Szklana pułapke jedynke, czy Hudson Hawk, gdzie swobodnie i naturalnie przychodzilo mu granie roznych odczuć. Niemniej, czy zapomniał jak się gra? Myślę, że niekoniecznie, bo wystarczy sobie odpalic Moonrise Kingdom i tam widzimy całkiem dobrą rolę. Wydaje się, że juz mu sie nie chce za bardzo grac i postanowil, ze bedzie dorabial na akcyjniakach, w ktorych nie musi nic grac, wystarczy charyzma, ktora i tak przygasza reszte 'aktorow'.

Nie dostaje propozycji filmowych wystarczająco satysfakcjonujących. To też działa na aktorów depresyjnie. Kiedyś cool a teraz mają go gdzieś to typowe Hollywood'zkie podejście.

Nuno33

to chyba to niestety ale sam w ostatnich filmach się nie popisuje może też robić swoje jak Eastwood stary już dziadek a werwy mu nie brakuje.
"Szklana pułapka 5" to już totalne dno dna. No i co nie widzi tego ? Sam sobie taki los gotuje.

markin

Nickolas Cage też miał sporą ilość pieniędzy, którą utopił w byle czym. Bruce chyba tego nie widzi, że jest to złe. Domyślam się, że chciałby, aby kolejna część cieszyła się taką popularnością jak Mission Impossible. Inaczej nie wystąpił by w kolejnej części Szklanej Pułapki. Jakby zatrudnił lepszego scenarzystę i reżysera to by Szklana Pułapka 5 na pewno była by hitem.

Nuno33

no nie wiem, jakby można na wszystko powiedzieć sam wiesz jakby babcia miała wąsy... Mi to wygląda na odcinaniu kuponów tak samo De Niro.

Ale w liczbach wydali 90 milionów dostali w zamian 300 milionów. Więc budżet jest ostro na plusie można 2 kolejne części zrobić z samego zysku.
I to jest straszne mnoży się tej kupy jak Avengerów i Marvelowskiego stolca. No niestety.

Lubie Bruca za starsze kreacje (szklana pułapka ,na wariackich papierach) a teraz tych nowszy produkcji z nim nie chce mi się oglądać gdzieś .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones