Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Bo 58 lat na pewno bym mu nie dała . :)
nie wiem moze 50. :) hmm nie wiem mlodo wygląda bardzo . kiedys myslalam ze ma z 45 .

użytkownik usunięty
MrsVampire

Moim zdaniem wygląda właśnie na 50 :)

no moze jo , Ale na pewno na dziadka nie wygląda na 58 latka hehe :)
Inni aktorzy w jego wieku mają więcej zmarszek i wyglądają starzej on jakos nie a nie miał operacji żadnej :p

MrsVampire

znamy go z filmów a w filmach ma własnych charakteryzatorów i makijażystów więc makijaż dużo w człowieku zmienia http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2013/02/bruce_willis_honor_ -_p_2013.jpg tutaj widać że wiek robi swoje ale dałbym mu tak jak najemnik 50 może 53

wojti_venom

No tak ale ogólnie trzyma się okej dobrze i ma młodą żone hehe :p

użytkownik usunięty
MrsVampire

Wygląda na góra 45 lat. Też bym tak chciał, hehe ...

MrsVampire

mi wygląda na 40-dziechę.

Milosz12345678910

Chyba jednak robił coś z twarzą obejrzyjcie ostatniego skauta miał miliony zmarszczek a teraz nic...a to stary film

joanoa

Nie miał miliona zmarszczek tylko był zarośnięty i ucharakteryzowany na zmęczonego i przepitego detektywa. Obejrzyj sobie ''Hudson Hawk'', z tego samego roku, co ''Ostatni skaut'' i zobaczysz różnicę.

karoman4

oj a ja głupia zawsze myslałam,że jednak coś sobie robił;) więc zwracam honor:) to wygląda rewelacyjnie...zawsze go uwielbiałam i uwielbiam ;) a najbardziej "12 małp" z nim..no i ostatniego skauta;)

joanoa

Ja mam dużo ulubionych filmów z jego udziałem.

MrsVampire

Jak dla mnie to on prawie cały czas wygląda tak samo jedynie włosów ma mniej xD

MrsVampire

wg mnie wygląda na +/-50 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones