Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Bruce sie postarał w tej 4 części Die Hard.
Jak dla mnie gra aktorska tego pana w tym filmie sięgnęła szczytów.
Ładnie sie go słuchało i oglądało. Nie stracił formy po mimo upływu lat.

Battle

A jak dla mnie obniżył loty w starych filmach gra zupełnie inaczej niż w nowszych ma słabe filmy obecnie.

Ruben_fw

2012 r. to swego rodzaju cezura w jego kerierze. RED 2 i Looper - ostatnie niezle, dobre filmy. Potem to praktycznie filmowe szambo. 60 przekroczona, wiec moze brak propozycji doskwierac. A moze mu to pasuje? Swoje zrobil. De Niro tez w wielu filmach nie pwinien w ogole wystapic :)

Qjaf

Np w jakich filmach Bob nie powinien wystąpić ?

Ruben_fw

KAzdy z 2015 r. i 2016 r. byl niepowodzeniem.

Ruben_fw

Dokładnie. Jestem fanką "Szklanej pułapki" - części 1-3 znam niemal na pamięć. Czwórkę oglądąłam w kinie i wówczas stwierdziłam, że co prawda nie dorównuje poprzednim częsciom, ale nie jest zła. Kilka dni temu obejrzałam ją ponownie i stwierdzam, że już w niej widać, że Bruce nie ten, zmęczony życiem, brakuje mu entuzjazm. Nadal jednak uważam, że tą część da się oglądać, czego nie mogę powiedzieć o 5 - przebrnęłam przez ok. 20 minut i dałam sobie spokój. Nawet dla niego nie dałam rady. Najnowsze filmy z Brucem to kino klasy C, a nawet D. Niestety :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones