Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

http://film.onet.pl/wiadomosci/sylvester-stallone-bruce-willis-jest-chciwy/y7w0n

Według mnie to Stallone przesadza.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Pewnie że przesadza. Leniwy bo nie chce grać w Niezniszczalnych 3? Głupota.

Zgadza się. Sam Stallone przecież też święty nie jest.

prof_mateusz27

Przecież Sly powiedział to w żartach, a ludzie biorą to na serio.

karoman4

Możliwe, ale skąd to wiesz ?

prof_mateusz27

To chyba logiczne? Przecież Sly jest już zbyt dużym chłopcem by gniewać się o to, że kumpel nie chciał zagrać u niego w filmie. Ponadto oni się przyjaźnią od wielu lat (+ Arni), więc nie sądze, by to co powiedział Sly było na serio.

karoman4

Żaden z nich święty nie jest.

prof_mateusz27

Tu mogę się zgodzić. Ale czy my musimy o tym pisać i przez to się kłócić?

karoman4

Dobra nie będę już z tobą na temat Willisa...

prof_mateusz27

*Dobra nie będę już dyskutować z tobą na temat Willisa.

karoman4

Po za tym kto tu się kłóci ?

prof_mateusz27

Wszystko ku temu zmierzało.

karoman4

Ja jestem spokojny.

prof_mateusz27

Ja również.

karoman4

Wiec czemu miała by być kłótnia ?

prof_mateusz27

Przez głupią różnicę zdań.

karoman4

No nie wiem to się strasznie rozeszło a jak na razie Stallone jeszcze tego nie przerwał :/ Po za tym to trochę głupi żart bo np. 1000 osób usłyszy że Willis jest chciwy a o tym że to żart 800 osób - Willis straci fanów :/

AnthonyCole

Za bardzo go bronisz (niżej). Zgadzam się z Mario_de_Opario

AnthonyCole

Tamte posty są z wczoraj.

karoman4

Co za różnica?

AnthonyCole

A taka, że przez noc mogłam zmienić pogląd na tą sprawę.

karoman4

A, spoko :)

AnthonyCole

Spoko, spoko.

prof_mateusz27

uwielbiam Stallone , Ale myślę że przesadza . A każdy ma czasem prawo do bycia leniwym :) A bruce ma swoje lata :)
Ja go tam lubie jest świetny i cudowny a kazdy jest jaki jest eheh :)

prof_mateusz27

wiadomo że sly sobie zażartował przecież bruce to jego ziomek nie będzie go przecież dissować publicznie , mnie tylko zastanawia prawdziwy powód dlaczego łysy zrezygnował bo to że jest chciwy to tego nie chwytam , może jakiś napięty terminarz czy cuś

wojti_venom

NIBY za http://akcjomania.manifo.com/blog/willi-wyrzucony-z-obsady-niezniszczalnych-za-c hciwosc

wojti_venom

Nie sądzę, by mogło pójść o pieniądze, bo od początku było mówione, że za tę serię aktorzy nie będą brać kosmicznych sum. Nawet Statham dostał tyle, co za nocleg i wyżywienie. Zresztą sam Willis i Sly, przy okazji promowania Ex2 powiedzieli, że chcą się zabawić wspólnie pierwszy i ostatni raz. Bo przecież taki film nie mógł powstać 15 lat temu z przyczyn wiadomych. A to, o czym jest napisane na tym blogu, do którego link podał Mateusz, to nie wiem, czy można brać to na poważnie. Bloga może sobie założyć każdy i napisać tam, co żywnie mu się podoba.

Btw. Zauważyłam, że ostatnio media zrobiły nagonkę na osobę Willisa i oby to się nie skończyło tak, jak w przypadku Mela Gibsona.

karoman4

a jak skomentujesz to zachowanie Willisa?
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2375277/Bruce-Willis-gives-awkward- cringing-interview.html

Mario_de_Opario

Przecież to, co się stało podczas wywiadu było ukartowane w celu promocji RED2, bo akurat do kin wchodził ten film. Ani dziennikarz nie był zdziwiony, ani Mary-Louise.

karoman4

skąd masz takie informacje ? Proponuje przeczytać cały artykuł i wybrane opinie na forum ...
I thought that maybe he was just having an off day this time it happened. Now I think he is just really rude and arrogant.
większość to negatywne opinie a Ty robisz z niego wyluzowanego kolesia a pokazał, że jest chamem i filmy jakie ostatnio nakręcił zrobił dla kasy!

Mario_de_Opario

Okey, nie Wam będzie.

Mario_de_Opario

myślę ze ludzie za bardzo się go czepiają ! :) moze ma złe dni czy cos ja go mimo tego lubie/

karoman4

Właśnie, że poszło o kasę. Zaproponowali mu 3 miliony dolców za 4 dni na planie !! Ku.rwa 3 mln za głupie 4 dni a on oznajmił, że to o milion za mało. Producenci postąpili jak najbardziej właściwie i olali Willisa, zastępując go Harrisonem Fordem. który taką umowę przyjął z zamkniętymi oczami. Sly i jego słowa nie są wcale kontrowersyjne i pokazują jakim to bezczelnym i chamskim człowiekiem jest Willis.

Darkadi15

Przesadzasz i to grubo. Na podstawie jednej, czy dwoch plotek/ifnormacji oceniasz charakter czlowieka, ktorego w ogole prywatnie nie znasz. Cos tam Smith chlapnal i Stallone, a jakos przez ostatnie 25 lat kariery Willis byl moze nie jakos specjalnie lubiany, ale na pewno tolerowany.

Darkadi15

A ja go mimo tego w ciąz lubie tak samo. :) Może on ma zle dni czy co. :)
On zawsze byl taki z humorkiem i zadowolony moze cos jest nie tak

MrsVampire

ja również go lubię i mam do niego sentyment za wiele filmów ale ostatnio mnie rozczarowuje w filmach i jak widać poza nimi również Pani Wampirzyco ;)

prof_mateusz27

"Wiem, kim jestem - dodał Willis - Gram we wszystkich gatunkach, ale to filmy akcji przynoszą najwięcej zysku. Lubię zarabiać dużo kasy. "
Stallone wie co mówi łatwo to sobie wyobrazić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones