Bruce WillisI

Walter Bruce Willis

8,0
89 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Willis

Można dodać, tutaj trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=ETtLM0NI-Ug

Eph

Nie mogę się doczekać! *.*

malwinka093

Film już jest w dobrej jakości, ale nie ma jeszcze napisów.

Eph

Właśnie znalazłam na kat.ph torrenta i się zdziwiłam, bo na filmwebie strasznie mało informacji na ten temat... film ściągnięty - czekam na napisy :)

malwinka093

Na publicznym filmowym bardzo popularnym forum chwalisz się, że jesteś jesteś piratem, dla niektórych złodziejem filmów. Pomyliłaś strony

KaeM_4

Proponuję zapoznać się z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz pojęciem "użytek osobisty", a dopiero później rzucać takie osądy. Dodam jeszcze, że film miał swoją premierę 12 stycznia, a mój komentarz pojawił się 20 stycznia [jeśli jesteś obeznany w temacie to wyłapiesz sens tego zdania]. Swoją drogą, zamiast doszukiwać się takich rzeczy proponuję obejrzeć jakiś film ;) pozdrawiam

malwinka093

w jednym komentarzu chwalisz się że pobrałaś film z kickass i czekasz na napisy a w kolejnym sugerujesz, że film oglądałaś po premierze i wszystko jest legalnie. A wiesz, że pobierając film przez torrent jednocześnie go udostepniasz innym a udostępnianie takich materiałów jest karalne? I co wtedy, że film masz na własny użytek i jest legalne w Polsce ale pobierając go w ten właśnie sposób łamiesz prawo. Zamiast mnie pouczać lepiej się doszkol. Ostrzegam przed torrentami bo to się może skończyć grzywną... Pobierając z torrenta automatycznie seedujesz co jest karalne. Są bezpieczniejsze sposoby

KaeM_4

Brawo, spełniłeś swój obywatelski obowiązek, miejsce na Wawelu już się grzeje, mam nadzieję, że czujesz się lepiej :D polecam się na przyszłość haha [...]

malwinka093

A i jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób nie seed'ować filmów to zapraszam na PRIV ;]

malwinka093

brawo, jesteś taka mądra. kolejny cwaniak w necie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones