Burgess Abernethy

7,1
392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Burgess Abernethy
pickford

No fajny jest . . . : ) I fajnie gra

pickford

tez sie zgadzam... tylko szkoda ze jakos nie gar juz..;/

pickford

Świetny koleś... :D Tylko jakoś szkoda ze nigdzie indziej nie gra... ma ktoś jego zdjęcia? :D

joashia

Eeee..brzydki,paszczurowaty,nierozumiem co wy w nim widzicie daje 1/10.

fazi00000

Wy jesteście poprostu śmieszne.On jest przystojny???

kamerun5

ojejku a innym może się podobać Bill z TH albo wokalista My Chemical Romanse. Każdy ma swój gust, uszanuj to :)

pickford

Jak dla mnie jest cholernie przystojny!! xP

Chimeria

mnie przypomina jaszczura:D przecież to jest brzydal !! współczuje dziewczynkom, którym on się podoba, na prawdę!

Phoebe123

nie, żebym się czepiała, ale dziewczynką to chyba TY jesteś, bo NAPRAWDĘ pisze się razem. Done.

joashia

ano tak przepraszam, pewnie spację niechcący nacisnęłam, czy co...
nie jestem dziewczynką, ale cóż, mogłaś się pomylić:)
naucz stawiać się przecinki.
co to znaczy "done"??? nie spotkałam się jeszcze z takim określeniem(???)...

Phoebe123

Cóż, mając login w innym języku, powinnaś znać i słowo DONE. Jak nie - trudno :)
A przecinki to ja akurat umiem stawiać. ;]

joashia

tak, wiem co to znaczy done, chodziło mi o to, że nie ma takiego słowa w języku polskim!
a co do przecinków: wątpię?

Phoebe123

O Boże, ale jest w angielskim! I jaki z tego morał?
Skończ ;D Dobrze robię przecinki i będę się przy tym upierać. To nie miejsce na tego typu dyskusje z tobą. ;]

joashia

jest w angielskim, a my jesteśmy w Polsce!
morał? a wiesz co to znaczy?
skończ? można wiedzieć z czym mam skończyć?
"dobrze robię przecinki i będę się przy tym upierać"--->zatkało mnie...
"to nie miejsce na tego typu dyskusje z Tobą"---> to wskaż mi proszę, gdzie jest to "miejsce"?
jakiego "typu" są takowe dyskusje?

wysokich lotów to Ty dziewczyno nie masz, nie nie...

Phoebe123

No właśnie! Jesteśmy w POLSCE a ty robisz dziwne, obcojęzyczne loginy. I co, też się mogę TEGO przyczepić.
I czy ja jestem jakąś jaskółką, ze niby LATAM wysoko czy też nisko? Daruj sobie te przenośnie.

No a TY to żeś się tym bardziej popisała. Naprawde myślisz, że mam zamiar zniżac się jeszcze bardziej do Twojego poziomu i się z toba wykłócać? Powiedziałam swoje i przy tym zostanę. I to jest jasne, że swoje "mądrości" na tematy inne, niż te, dotyczące filmów i innymi z nimi związanymi, możesz wyrzucać prywatnie mi w twarz albo przez dowolny komunikator internetowy, a nie tutaj, bo się tylko ośmieszasz. Nawet przede mną.
I nie mam zamiaru nawet dalej się pluć, bo widzę, że to i tak nie ma sensu. Żegnam ;]

joashia

joashia ------> zgadzam się z Tobą. Nie widzę żadnych przeszkód, aby wpleść do naszego "internetowego" języka kilku słów typu lol, done itp. Niestety niektórym to BARDZO przeszkadza.

igi32ManU

Login, a używanie tego w postach to co innego...
resztę postu przetłumacz na język polski...
aha mi to właśnie bardzo przeszkadza:).

Phoebe123

Wiecie co?? To się nazywa dyskusja na poziomie:D
Obie macie swoje racje i trzymajcie się tego...
Ale Phoebe123 uszanuj gust kogoś innego bo słowo paszczur jest trochę nie na miejscu... Chyba nie widziałaś prawdziwego paszczura skoro uważasz że ten aktor jest aż tak odpychający... Ja nigdy bym nie użyła w stosunku do burgess'a słowa paszczur... Jest całkiem przystojny... Może w serialu wyszedł gorzej ale na prywatnych fotkach wygląda...Ehh... Co tu dużo mówić... zaje*iście... Dobrze wam radzę żeby każdy z was przemyślał zanim napisze coś podobnego... I mówię to do wszystkich którzy odwiedzają forum na tym portalu...

Lola140392

Lola

racja w 100%, ale ludzi nie zmienisz... to się nazywa uprzedzenie i nawet, jeśli ktoś w głębi ducha myśli inaczej to i tak będzie z przymusu gnoił tę osobę której nie lubi... I tak jest w tym przypadku, niestety

pickford

boski;d
z wyglądu przypomina mi chłopaka, który mi się piekielnie podoba, więc codziennie czekam, żeby go zobaczyć w H2O ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones