Callan Mulvey

Callan Francis Mulvey

6,5
3 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Callan Mulvey

Czy jeśli zachowywał bym się jak Drazik w tym filmie,to czy jakaś dziewczyna zwróciła by namnie uwagę?

Sebastian_19

jakbyś wyglądał tak jak on to czemu nie;P a tak na serio to ja uważam że postać Drazika nie była do końca negatywna, miał swoje plusy;D Pozdrawiam;)

Snajperka

Mam do Ciebie proźbę,czy mogłabyś mi dać swoje gg bo chciałem zapytać się Ciebie jeszcze o coś?

Sebastian_19

1642485-pytaj jeśli chcesz;););););)




Sebastian_19

Zachował czyli co? Jeśli byłbyś dość przystojny i taki męski jak on to dla mnie np. wystarczy, nawet jeśli z początku byłbyś takim pacanem. Ale dziewczyny kochają Drazica dlatego, że tak naprawdę to on jest wspaniałym mężczyzną, walczył o Anitę, bo ją kochał. I to sie liczy.

Sebastian_19

jakaś dziewczyna na pewno zwrocilaby na ciebie uwage ale musialbys wygladac jak on... albo lepiej ;D

Sebastian_19

taaaak, niestety wygląd Drazic'a bardzo się tu liczy;D ale mimo wszystko, charakter ma świetny/ jako Draz/, a wygląd to tylko kolejny plus

Sebastian_19

Napewno,alemusialbys byc chodz troche z wygladu do niego podobny

Sebastian_19

heh no raczej nie! Jeśli chcesz udawać takiego błazna jak on to powodzenia

Sebastian_19

tak! tak! tak! oczywiscie ze tak! jesli bys wygladal tak jak drazic i bys byl tak czuly jak on. nie byl zły.. przypomnijcie sobie jak bardzo kochał Anite byla dla niego wszystkim szkoda ze w realu nie sa razem, ze sie rozstalii ;( przypomnijcie sobie jak czule na nia patrzyl, jak pieknie sie usmiechal.. jak mowil do niej slodko. a kiedy sie klocili.. płakał. pamietacie moze jak przespał sie z Mai? potem w tym 'klubie' (tam gdzie sprzedawał. nie pamietam jak sie to nazywało.) Anita klucila sie z nim i oblała go jakimś napojem... płakał.. tak bardzo płakał.. ;( az ja sie rozpłakałam. albo pamietacie jak walczyl o nia z charlim? ;(( jak myl samochod lub naprawiał. wszedł do niej do pokojuu i podlozył jej naszyjnik pod poduszke. kiedy ona zauwazyla ten naszyjnik poszla do niego do tej 'szopy' mowila ze juz ich nic nie wiaze.. a on slodko sie ussmiechnall.. podszedl do niejj.. i zaczeli sie calować. pamietacie? albo pamietacie jak walczyl o nia z Kurtem? jak zobaczyl ich jak sie calują... udarzał w wszystko i wszystkich.. uciekał... bylo mu tak przkyro. potem spotakalii sie na plazy i rozmawialii.. niesety to bylo rozstanie wtedy tez płakałam :( albo pamietacie jak potem walczyl o nia z Kurtem przez dlugi czas..? patrzyl na nia.. tak na nia patzryll.. mam pyatnie kto wie czy beda razem po odcinku 163? prosze o szybko odpowiedz z gory dziekuje ;*

Sebastian_19

Ja bym zwróciła na takiego chłopaka uwagę, właśnie jeszcze zależałoby od wyglądu, ale ogólnie lubię postać Drazica i chętnie bym z takim chłopakiem chodziła :)

Sebastian_19

nie.!
callan jest naj.! <3

Sebastian_19

Ja piedole, samiec jak się patrzy. Chcesz być konformistą, zachowuj się tak, jak niemal wszyscy. Może ktoś na ciebie zwróci uwagę. Ja nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones