Carey Mulligan

Carey Hannah Mulligan

8,2
30 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carey Mulligan

Jest bardzo dobrą, charyzmatyczną aktorką z warsztatem, ale muszę przyznać, że sama nieszczególnie byłam do niej przekonana. W "Wielkim Gatsby" albo "Wykopaliskach" nie potrafiłam jej polubić, ale zmieniło się to, gdy paradoksalnie zobaczyłam ją w ciemnych włosach, w filmie "Jednym Głosem". Od tamtej pory ją polubiłam, a po "Obiecująca. Młoda. Kobieta" jest tylko lepiej. Czasami potrzeba innej perspektywy, zobaczyć kolejny film z danym aktorem/aktorką, by jednak dostrzec w nim coś więcej i zauważyć, że może dana kreacja w filmie zwyczajnie się nam nie spodobała.
Tak samo miałam z de Niro. Ukrzyżujcie mnie, jeśli taka wasza wola, ale jego geniusz dostrzegłam dopiero w Królu Komedii, a przez wiele, wiele filmów, szczególnie u boku Al Pacino nie potrafiłam go ani polubić, ani przyznać, że ma w sobie coś więcej. Zwyczajnie Al dominował ekran.

BaronTate

Ale obiektywnie chyba najlepiej jej w blond włosach. W ogóle to często zmienia fryzury i kolor włosów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones