Cezary Łukaszewicz

7,3
12 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Łukaszewicz

jego ojciec to Grzegorz Damiecki ktory ma 47 lat a Cezary 35 to mi zalatuje kryminałem...:)

riverdeniro

Dokładnie! :) Na początku gdy usłyszałam,że jego ojcem jest Molenda pomyślałam,że się przesłyszałam.
Następnie gdy powiedział do Molendowej (czyli Cieleckiej) 'mamo' oczy mi się otwarły z wrażenia,że 'wpakowali' aktorkę po 40 w tak dorosłego syna.

Jednak odetchnęłam z ulgą,że ludzie dobierający obsadę nie stracili instynktu i Cielecka jest 'na szczęście' jego macochą :)
Co nie zmienia faktu,że Damięcki (49-latek a bez spoglądania w wujka google dałabym głowę,ze nie dobiegł jeszcze 40!) jest kreowany na baaardzo młodego ojca bo zapewne jego pierworodny dopiero 'dobiega' do 30...

Niezły wywód zrobił się z wieku aktorów i ich postaci a chciałam krótko i zwięźle-wyszło jak zwykle... :)

riverdeniro

To jest nic… krime story z 2022 roku… gra chyba typa 23 letniego w wieku 41 lat, a jego matka w filmie to aktorka 40 kilku letnia. O co chodzi z tym typem i jego obecnością w polskiej kinematografii to nie mam pojęcia… talent ma, ale twarzy tzn. Wyglądu za grosz.

___ice___

Gra typa 25 letniego, który bierze narkotyki i prowadzi, że tak powiem, imprezowy styl życia. Większość dwudziestokilkulatków będzie wyglądać na 40 w takiej sytuacji. Poza tym o gustach się nie dyskutuje, ale moim zdaniem akurat on ma w sobie to coś, może nie jest przystojny "okładkowo", ale jest pociągający i bardzo seksowny.

iwonka1207

Typ z charyzmą postaci drugoplanowej, bo do głównych ról nie pasuje. Badass z niego średni... a z tymi narkotykami to raczej nie ma zasady, bo jak ktoś wygląda jak żul/ćpun w młodym wieku to widać, że ma problem w młodym wieku i nie postarza go to, że wygląda na 40 lat. Kwestia genów raczej. Sam za dobrze się nie prowadzę i w wieku 32 lat wyglądam na max 23, a tak naprawdę o dowód jestem pytany dość regularnie przy próbie zakupu alkoholu :D W tym filmie jest spieprzony casting na maxa i tyle. 20 kilkulatków grają chłopy po 40-tce, którzy nawet nie mają dobrej aparycji do tego. Tutaj to by nawet jakiś Roznerski bardziej pasował od Czarka... albo Ziętek, ale ten w byle czym nie gra i tak obstawiam, że nikt młody utalentowany nie chciał zagrać to z listy rezerwowej wyciągnęli Czarka, któremu schlebia zagranie 25 latka i który bierze chyba wszystkie role, bo w ostatnich latach klepie tyle produkcji, że chyba z planu zdjęciowego nie schodzi.

___ice___

Roznerski do takiej roli??? Chociaż jak z Damięckiego zrobili kibola to może by i się też z nim udało... W każdym razie jak dla mnie Łukaszewicz bardzo dobrze wypadł w takiej roli, nawet mu bardziej pasuje niż role "grzecznych chłopców"

iwonka1207

A najgorzej to kłuje w oczy w zestawieniu z Gąsiorowską czy jak jej tam pod koniec tego Krime Story... która w wieku 23 lat wygląda na 17 i u jej boku Czarek to widać, że jest jej ojciec. Poza tym chemii brak za grosz, ale to już inna para kaloszy.

___ice___

Może o to właśnie chodziło - w końcu w jednej ze scen brani są właśnie za ojca z córką. Zresztą co tu się czepiać jednego filmu? Podaj tytuły tych, w których aktorzy grają postać zgodna z ich faktycznym wiekiem. Czy kobiety czy mężczyźni grają najczęściej rolę młodszych postaci i u nas i za granicą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones