Chang-wook Ji

8,7
1 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chang-wook Ji
martitta483

To tylko iluzja filmowa.

Szybszy

A co zazdrosny jesteś? Niech dziewczyna się w nim kocha jak chce a ja się temu nie dziwie. Widziałam go w dwóch dramach i jest na co popatrzeć :) bo jest bardzo przystojny i do tego umie świetnie grać.

Mela0203

A wlasnie , ze nie jestem zazdrosny a zakochany w krolu Wang You. Melu ale po co dodawalas ze potrafi dobrze grac :) Wystarczy, ze jest Chang-wook Ji jest piekny :) Gdyby byl nieurodziwym za to rewelacyjnym aktorem nawet bys nie wiedziala ze istnieje:)

Szybszy

Zakochałeś się w jednej z jego postaci. Czyżbym tu natrafiła przypadkowo na geja ?
I zadajesz pytanie w stylu dlaczego dodałam ,że potrafi dobrze grać? Tak napisałam tak bo tak uważam a co może nie prawdę napisałam.
Dla mnie to on jest przystojny a nie piękny. Piękną to może być kobieta.
Nie liczy się sam wygląd ja zwracam uwagę nie tylko na wygląd ale na grę aktorską. Ilu jest na świecie aktorów jak ty to napisałeś pięknych a grają jak drewno pokazują samą buźkę a nic nie dają z siebie. Ten aktor potrafi grać i jest przystojny to co komu to przeszkadza? Tak samo się dotyczy płci pięknej.

Mela0203

Zadalem proste pytanie od serca a Ty walnelas schemat okrutny:)

Szybszy

Nie zrozumialas mojego pytania Melu, lub nie chcialas odpowiedziec na moje proste pytanie.

Szybszy

Jaki schemat okrutny? zadałeś pytanie to ja odpowiedziałam jak uważam. A teraz dopiero odpisuje bo mnie tu dawno nie było. Normalnie dziwny z ciebie mężczyzna.

Mela0203

Nie wiedzialem o tym.

Szybszy

Jezu ludzie........przecież wiadomo ,że nie jestem w nim ZAKOCHANA w sensie dosłownym ,że wyznanie miłości i wiernosci od razu -,- chodziło mi raczej o to ,że jestem oczarowana nim -akotrem ,jego grą + jest przystojnym mężczyzną , więc o co ta granda cała ... A ten komentarz na dole o "przydupasie" to BARDZO CHĘTNIE BYM WZIĘŁA gdyby to tylko zależało od Twojego przyzwolenia -,-

martitta483

a jak wpadnie pod samochod i pokiereszuja mu buzke, tez go bedziesz wielbic ?

użytkownik usunięty
Szybszy

Powiedział osobnik, który sam w co drugim komentarzu o sexy dupciach, cycach i w ogóle jaka ona sexyyyy ochhhh achhhh ruchałbym xD To się nazywa hipokryzja, a hipokryzja plus brak dystansu do siebie równa się mała zakompleksiona istota :)

martitta483

Ja też zakochana <3 :D

martitta483

A bierz sobie tego przydupasa w cholerę!

adam_1909

adam, zachowuj sie, tu nie przedszkole

użytkownik usunięty
Szybszy

Powiedział osobnik, który sam w co drugim komentarzu przedstawia poziom sześciolatka hahaha

martitta483

Nie tylko jest świetnym aktorem, ale też pięknie śpiewa. Nagrał jedną piosenkę do "Cesarzowej Ki" - nazywa się "To the butterfly".

użytkownik usunięty
martitta483

Najbardziej wk...a mnie, jak faceci uwielbiają wytykać dziewczynom, że te zwracają uwagę jedynie na wygląd, a ciekawe ilu z nich z wielką chęcią związałoby się z grubą, brzydką babą o ,,pięknym wnętrzu'', już widzę ten las rąk ;) Nie przejmuj się jakąś kupę wartą gadaniną, nie dziwię się że się zakochałaś, Ji Chang Wook jest bardzo przystojny i utalentowany zarazem

użytkownik usunięty
martitta483

polaczki cebulaczki jak zwykle dostają piany jak dziewczynie podoba się (i słusznie) przystojny facet, bo sami wyglądają jakby ich walec przejechał :) Nie od dziś wiadomo, że polskie samce to dno i wodorosty, Koreańczykom mogą buty czyścić :)

Świetnie napisane :) Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

użytkownik usunięty
Mela0203

Dzięki, wzajemnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones