Chang-wook Ji

8,7
1 838 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chang-wook Ji

A tak w ogóle to zaimponował mi JCW...naprawdę przyłożył się do roli i ostro przypakował. I nie chodzi o wygląd (choć wygląda oszałamiająco:)) ale o to ile wysiłku i samodyscypliny trzeba włożyć aby wyrobić sobie takie mięśnie w kilka miesięcy. I to dla zwykłego serialu który jest w ramówce tylko 2 miesiące.

klaudia2251

WALKA NA GOLASKA POD PRYSZNICEM HAHAHAHHAH

klaudia2251

Widzę ,że poczucie humoru cię nie opuściło. Twój komentarz rozbawił mnie do łez :) i zachęcił do oglądania. Zaproszę cię do znajomych co ty na to? Pozdrawiam
Ps. te jego przypakowanie to może mieć też związek z tym ,że oprócz dramy K2 i następnej... a potem nasz słodki aktor udaje się do służby wojskowej. A te wyczyny, mięśnie i walka w ręcz zwłaszcza pod prysznicem. Przyda mu się jak koledzy będą się do niego dobierali w wojsku jak będzie brał prysznic :) Chodzi mi oczywiście o homoseksualistach po zawsze się taki tam znajdzie.

klaudia2251

Zwykłego serialu? W tv? Hm, chyba nie wiesz jakim wzięciem w sieci się cieszy. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones