Charles Stone III

6,4
29 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Charles Stone III

Jestem ciekaw kogo autorzy scenariusza wybiorą na zwycięsce turnieju?? macie typy na decydującą walke?? Mój typ Heihachi-Eddy bądz Hworang.

gagar_85

heh, trudno powiedziec mam nadzieje ze nie bedzie to wygladac tak jak w mortal kombat, gdzie od poczatku byl podzial na dobrych i zlych :)

gagar_85

Jestem bardzo ciekaw czy ta produkcja wogle dojdzie do skutku,ale z tego co ostatnio było głośno to dojdzie i premiera na 2008 jest zapowiadana;] A finałową walke to raczej nie trudno przewidziec- Oczywiście Jin Vs Heichachi. I moim zdaniem powinni zrobić tak jak w bajce animowanej-Jina powinno nie być i to Jun powinna być główną bohaterką,chyba że zrobią na wstępie krótkie odniesienie do tego to wtedy będzie ok;] Ale Namco mogłoby sprzedać licencje na gre jakiemus bardziej znanemu i "hollywodzkiemu" rezyserowi;] No cóż pożyjemy zobaczymy.Mortal Kombat był w sumie dobry,ale tekken powinien być dużo lepszy...

gagar_85

Stawiam na Jina w finałowej walce z Heihachim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones