Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

w moim subiektywnym odczuciu średni aktor. 5 na 10 tylko za "pluton" i "żółtodzioba" a wydaje mi się że to i tak za dużo.

Warto zobaczyć go w jakimś konkretnym filmie? macie jego jakąś ulubioną role? chętnie zobaczę i może zmienię zdanie...

Akawoj

Ja uwielbiam go w "Cadence". Grał tam z bratem Ramonem i ojcem, który był również reżyserem.

Akawoj

zależy jakie kto filmy lubi. jak dla mnie najlepsze zdecydowanie hot shotsy :)

Akawoj

wall street jest swietne, money talks to fajna komedia, beyond the law fajny kryminal i film drogi i ziemia poza prawem (fajny klimat lat 80tych) + swietna moim zdaniem rola charliego :) no a 2 i pol to juz jego zyciowa forma :) geniusz

Akawoj

Polecam serial 2 i pół.Pierwsza liga jest przyjemna jeśli lubisz tematykę filmową, scenariusz banalny, ale miło leci czas. Hot shots to też niezła parodia. Ma więcej ról komediowych niż poważnych, ale co kto woli.

Akawoj

Następnym razem zanim wyrazisz swoje "subiektywne odczucie", poprzyj je swoimi szerszymi subiektywnymi doświadczeniami (obejrzyj kilka filmów z tym aktorem). Ten gość jest znany nie tylko z aktorstwa - kto interesuje się trochę szerzej wydarzeniami na świecie, wie co mam na myśli.

Akawoj

ja się z Tobą zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones