Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

to troche duzo...no ale najwidoczniej napięcie musi gdzies ujsc...hehe...swoją drogą bardzo dobry aktor z niego jest...

janko_bzykant_

to chyba nie bylo 5 miesiecy a mniej to raz, a dwa podobno sie chwalil ze obrocil ok kilku tysiecy panienek!

zmijekUK

Niech se zrobi badania, bo może mieć AiDIdaSa . . . a to syfu najwyższa klasa ;)

aniolek1234

hehehehehheheehheheheheheh.............................

janko_bzykant_

czyli w dwoch i pol gral siebie :)

modzio6666

A ostatnio dużo filmów z Sheenem oglądałem to powiem. A powiem tutaj bo
nie ma sensu zakładać nowego tematu...

Charlie Sheen jest genialnym aktorem...

janko_bzykant_

teraz policzmy 50 000 $ : 200$(cena lepszej kurtyzany za godzine)= 250 godzin spotkań. załużmy ze taki wieczur max to 2 godzinki czyli 125 spotkań. rok ma 365 dni to około 2 spotkań tygodniowo co 3 dni. czy to wiele?? moim zdaniem nie niektórzy biznesmeni i nawet polscy posłowie wydają więcej na damy do towarzystwa. to jest plotka po tym jak wplątał sie w ujawnianie faktów o 9/11.

nahm

Gdzieś czytałem, że Sheen chodził na dziwki za 1200 dolców za noc. A jak wcześniej napisałem 50 tyskiaków wydał w przeciągu 5 miechów. A więc
zaliczył...41,5 spotkań.

janko_bzykant_

najgorsze pewnie było to pół spotkania :)

R_E_B_E_L

Na pewno to pół spotkania jest dość trudne w zakresie organizacji i wykonania danej usługi. Ale prostytutki są dość obrotne i przedsiębiorcze, więc zakładam, że sobie poradzono z problemem połowy spotkania.

janko_bzykant_

Nigdy nie wątpiłem w obrotność prostytutek, z którejkolwiek strony by na
to nie patrzeć :)

R_E_B_E_L

Prawda? Przykładem jest ich komercyjny sukces jak i ilość usług. Niektóre prostytutki działają hurtowo, inne stawiają na jakość. Najważniejsze jednak jest samo strategiczne położenie ich biznesu na płaszczyźnie popytu. Ich usługi znajdują nieustający napływ klientów.
Z punktu historycznego też nie mają się czym wstydzić. Nie ustępują pod tym względem innym zawodom, a nawet są w ścisłej czołówce - najstarszy zawód świata.

R_E_B_E_L

Prawda? Przykładem jest ich komercyjny sukces jak i ilość usług. Niektóre prostytutki działają hurtowo, inne stawiają na jakość. Najważniejsze jednak jest samo strategiczne położenie ich biznesu na płaszczyźnie popytu. Ich usługi znajdują nieustający napływ klientów.
Z punktu historycznego też nie mają się czym wstydzić. Nie ustępują pod tym względem innym zawodom, a nawet są w ścisłej czołówce - najstarszy zawód świata.

janko_bzykant_

FILM WEB się tnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones