Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

Jego życie osobiste mnie nie interesuję... zagłodził psa, postrzelił narzeczoną w ramię,
prowadził po alkoholu, ćpał, zamiawiał dziwki... mam to gdzieś. Najlepszy aktor komediowy
jakiego widziałem, niezastąpiony. Je*ać producentów "Dwóch i pół" ! Zakończyć serial !
Odejść z honorem, kiedy serial był na topie, a nie gdy będzie na dnie ! Albo przywrócić
Sheena !

Banano12

Nie będę go oceniał, bo każdy ma prawo popełniać błędy. Teraz się powinien wziąść za siebie.

house90

powinien ale chyba tego nie robi, irytujący jako aktor i normalny facet prywatnie , nie lubie go. 1/10

shelovesyou

haha . irytujacy a to dobry dowcip.:D fakt zycue prywatne ma poje*ane.ale wg Ciebie on jest irytujqacy?to cogral w "hot shots",czerwonym swicie, komando foki a przede wszystkim w Plutonie - to naprawde zasluguje na choc male zwrocenie Charliemu honoru.nie wspominajac juz o dwoch i pol :)

marjan99

Czy on gra? po prostu jest dupkiem takim jak w życiu, cały geniusz dwóch i pół.
A leslie nielsen zjada go na śniadanie.

daken

daken świetnie to sprecyzował :)

daken

w dwóch i pół gra tak jakby samego siebie, ale szczerze mówiąc, każdy chciałby mieć takie życie jak on, dziwki, alkohol, nieustanna zabawa. Poza tym choćby w "Plutonie" zagrał rewelacyjnie, mimo, iż ma twarz komediową. Aktor the best forever.

Banano12

Dokładnie. Świetnie gra i to się liczy, a co robi prywatnie to jego sprawa. Jak robi coś złego to od tego jest policja żeby go zamknąć.

Banano12

No nie, nie zgadzam się:) nie każdy chciałby mieć takie życie jak on. Oczywiście dziwki, alkohol i zabawa znajdą niejednego zwolennika, ale są ludzie którzy bardziej cenią rodzinę, a nie tłumy dziwek:) są różne gusta. Co do aktorstwa, miał fajne role, Hot Shots to poniekąd klasyka komedii lat 90 i tego nikt mu nie odbierze:) Jego nazwijmy to "postępki" w życiu prywatnym zniechęciły mnie do niego jako człowieka, ale jego role pewnie długo (może zawsze) będę pamiętała.

dorka82_2

Wszystko idzie pogodzić. Ja wole rodzinne dziwki pijace alkohol , bawiace się życiem :)

daken

Dupkiem to TY jesteś :) On nie gra On jest sobą ...

house90

jak na kogoś, kto nie chce go oceniać, oceniłeś całkiem surowo ;p

house90

wziąć !

Banano12

http://www.youtube.com/watch?v=GRua-77eUbc

Banano12

Aktor może i dobry to fakt ale jego wygląd straszny jest a jego starty też ledwo ledwo ale takie jest używki robią swoje i botoksy hehe . Fakt każdy błędy popełnia przykład co sława robi z człowieka tak bywa : Sex , Alkohol , Narkotyki niestety.

FanHouse

charlie to charlie, fakt, że ćpa tyle, że odjechało by dwóch i pół, ale jako aktor jest rewelacyjny

Banano12

Dokładnie chciałbym dokonać tyle co on prowadził życie ćpuna a gdy przyszedł czas potrafił się od tego odbić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones