Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

No i się doigrał...

użytkownik usunięty

Charlie Sheen - ku przestrodze!

może o głupie co powiem co wolisz piękna korzystać z życia czy potem na starość nic nie wspominać?

użytkownik usunięty
tyskacz87

A skąd wiesz, że mam zamiar dożyć starości? Ja osobiście wolę żyć tu i teraz, ale zdrowa i o własnych siłach, a nie na łasce losu i lekarzy.

fakt żeby tylko człowiek nie miał na starość lekarzy i cieszył się życiem! wesołych świąt wogóle :)

użytkownik usunięty
tyskacz87

Nawzajem :)

użytkownik usunięty
tyskacz87

Charlie Sheen zgłupiał bo mógł ruchać z głową a dwa z tego co gadał to nie chce przyjmować leków więc może przedwcześnie odejść z tej planety.

tyskacz87

Na starość której ten chu.ek Shenn nie dożyje bo właśnie zdycha na Adidasa!

PictureMan

A co,zaraził Twoją matkę,że go obrażasz i życzysz mu śmierci?

stanlej83

Nie interesuj się patolo.

PictureMan

Mnie nie interesuje Twoje życie. Tylko to,dlaczego go obrażasz i życzysz mu śmierci. Ale już trochę zrozumiałem po wejściu na Twój profil. Kibic Legii,tssss. To jest właśnie patologia,na szeroką skalę. Tyle w temacie.

stanlej83

Wracaj na tron gdzie twoje miejsce i gdzie najczęściej przebywasz bierz berło w dłoń i leć z audięcją panienko.Patola zaawansowana twoja twa tylna część ciała po tym wszystkim co przeszła pod celą.

Taa teraz ku przestrodze...a wczesniej go chwalilas tu i ówdzie ...

Co za hipokryzja z CB przemawia

użytkownik usunięty
dj_carlos

Czytaj uważnie - chwaliłam jego talent aktorski i to, że pomimo swoich wyskoków wciąż potrafił bawić. Zresztą, co naćpał i pobzykał to jego (choć dragów nie akceptuję) jednak w tym przypadku zapłacił za to najwyższą cenę - swoje zdrowie, niestety...

Właśnie czytałem w tym czasie uważnie poprzednie twoje komentarze dotyczące Charliego, i nie chwaliłaś tylko go pod względem aktorskim ale i to że potrafi się właśnie bawić, a wiemy co w jego rozumieniu znaczy się "bawić" czyli używki i seks w nadmiarze, więc sama patrz co piszesz, bo nawet w tym komentarzu mi potwierdzasz, mówiąc chwaliłaś go że wciąż potrafił się bawić, i co naćpał i pobzykał to jego(dodałbym jeszcze i co nachlał haha)...inna rzecz żeby mi odpisywać po 2 latach ludzie ale masz tempo xd...zresztą od tamtego czasu zmieniłem się

użytkownik usunięty
dj_carlos

"Zmieniłem się" To znaczy? :)

A musze ci mówić ;p?i..chodzi o 2 sprawy ale wspomnę tą pierwszą tylko,jedna to jest taka że rzadziej komentuje posty i zachowania filmwebowiczów czy samych aktorów

dj_carlos

...znudziłem się juz tym trochę(ale raz na jakis czas jeszcze skomentuje choć jak pisałem już rzadko)

użytkownik usunięty
dj_carlos

A juz myślałam, że rzuciłeś Filmweba i zacząłeś polować na Ufo (sądząc po aviku) :)

oj nie, ale widzę że ty chętnie poleciałabyś polować na ku**sa Charliego(mimo hiva) i innych aktorów xd... No to następnego razu xd

użytkownik usunięty
dj_carlos

Sorry, aż taka masochistka nie jestem - Charlie jest dla mnie za stary i zbyt chory, za to takiego Skarsgaarda bym przeleciała, a co! :)

Raczej chodzi o chorobę,a co do wieku to już nie kłam bo ty lubisz starszych facetów,co przykład skaarsgarda pokazuje,fajnie że sie sama przyznałaś xd

użytkownik usunięty
dj_carlos

Mi chodziło o tego najmłodszego - czyli Billa, więc nietrafione :)

Już nie kłam mi tu xd

użytkownik usunięty
dj_carlos

Bo co? Dasz mi klapsa? :)

Ooo taka niegrzeczna dziewczynka widzęw sumie się nie dziwię,ale klapsa w dupcię mogę dać,daj namiary i jadę do cb xD

użytkownik usunięty
dj_carlos

He he... No to czekam, przygotuj jakiś ostry pejcz (najlepiej skórzany, z metalowymi kolcami) a teraz idę już spać - dobrej nocy :)

Skleroza czy słaby wzrok bo jak niby miałbym cię odnaleźć bez namiarów maleńka co? Haha...dobra kończmy tą zabawę...może kiedyś pogadamy jeszcze

A kogo obchodzi taki śmieć. Tylko kobiety i pustaki mogą się kimś takim zachwycać.

Przemo1981_filmaniak

Każdy może się taki stać jak ma dostęp do sławy i kasy. łatwo krytykować gdy się tego nie ma. A prawda jest taka że wszyscy są zdeprawowani tylko nie wszyscy umieją się do tego przyznać. HIV nie oznacza jeszcze że umarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones