Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

Siemka.. moglibyście mi wyjaśnić, o co chodzi z tym aktorem ? Czytałem gdzieś, że podobno kogoś "zabił", ma słobość do prostytutek, wydaje pieniądze nie wiadomo na co .. I jeszcze nie za bardzo rozumiem, bo kiedyś w jakimś filmie, przed napisami końcowymi były cytaty.. i jeden z nich należał do właśnie Charliego Sheena.. Czy ejst ich dwóch ? W ogóle ten człowiek wydaje mi się być jedną wielką zagadką ..

Gataeu

W Dwóch i pół gra samego siebie :)

Wojtek_dpo

z tym sie nie zgodze..

"W 1998 roku Charlie Sheen przedawkował kokainę i został przewieziony do Los Robles Medical Center. Od tamtego czasu pozostaje trzeźwy i "czysty"."

Serial "Dwóch i pół" powstał w 2003 roku wiec Sheen juz nie pil i nie spotykal sie z prostytutkami

Wojtek_dpo

to ze ma na imie charlie to nie znaczy ze ra sam siebie. tam ma na nazwisko harper

KtoS_mi_zabral_nick

Sheen nikogo nie zabił. Stał się po prostu niewygodny, bo niepokorny. W 2007 roku w wywiadzie radiowym zaczął zadawać niewygodne dla rządzących pytania o atak na WTC (czy przypadkiem to nie była lipa z tą Al Kaidą) i go uziemili. Jak widać od tego czasu nikt nie zaproponował mu już pracy.

limciu

Mnie nieobchodzi czy kogos zabil czy koke bral czy co innego,wazne ze w serialu sprawuje sie na 10/10 ale powiem ze wydaje mi sie ze nikt go tak naprawde niezna,

HadiK

Policja otrzymała telefon z domu Sheena o 11.20 w piątek. Na miejsce przyjechał radiowóz oraz karetka pogotowia, lecz nie było potrzeby nikogo odwozić do szpitala. Według nieoficjalnych informacji Sheen i Muller ostro się kłócili i w pewnym momencie aktor miał mocno pchnąć swoją żonę.
Sheen stanie przed sądem odpowiedzieć na zarzuty 8 lutego.
On znęcał się nad swoją żoną jeśli Ci o takie sprawy chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones