Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

a biorac pod uwage fakt, ze ma dopiero 48 lat, to jest absolutny rekord świata.

szacunek dla Charliego zawsze i wszedzie!

DobryDzieciak

Szacunek? Tylko facet mógł powiedzieć coś takiego...

użytkownik usunięty
Maruchiina

No patrz na nick. Przecież to dzieciak ;)

To już nie pora, by wyłączyć dziecko Neostradę debilizmu ?! Nie powołuj się na listę najpopularniejszych szpanerskich nicków,żeby zabłysnąc nonszalanckimi wypowiedziami ze znajomą na gorzę .Nick nic nie odzwierciedla. Nie rób z filmwebu piaskownicy

Maruchiina

HE skoro oceniasz to po całości :) Dojrzyj ile było tych pań, ,,kobiet'' Dość Sporo! czyli to jednak o czymś świadczy. Być może to nie stanowi ogółu ale o większości na pewno:P Ha ceńcie się a nie oburzajcie! podwiń swą kitę a nie noś dumnie ogon złotko bo z pewnością w tym brudnym świecie ktoś to wykorzysta i zasadzi :D Fajne,smutne hmm kwestia gustu. Takie są realia a mechanizm to się dostosować. Problem to nieodparte przekonanie o byciu pokrzywdzoną połówką, się zawiniło poród boli ,,Zbrodnia i Kara''- ktoś napisał taką mądrą książkę. Zanim ludzi poebało. Facet to samiec, zdobywca,testosteron, kwestia natury a skoro tego nie rozumiesz to dla przykładu odrzuć całą powierzchowność od siebie cały ten plastik ,upiększacze, gażdżety, wasze nie tuzinkowe i mocno duchowe ,,przyjemności'' ...i dopiero później śmiej to krytykować :) Powiem więcej wam się wydaję ,że to nasza wina he he ha ha Słońce,drogie,z dziurą ozonową, płeć piękna i próżna ukształtowała takiego ,,faceta ( cudzysłów nie może być domknięty ,kochanie '')Rzekomo przeciętna kobieta jest 3 razy bardzie inteligenta ode mnie, bo daleko mi do wywyższania się ! Przykro mi ale dotąd nie zauważyłem ,a ,,potępiam'' was wszystkich bo tylko chcecie a gówno wielkie dajecie. Druga sprawa to wy jesteście naiwne bo dałyście sobie wmówić ,że to normalne-Brak Szacunku! Więc widocznie musi was to kręcić zepsute perwersiary:D ...Gdyby ludzie byli szczerzy choć na tym poziomie co JA życie wyglądało by zupełnie inaczej. Niestety nie mam na czole wytauowanej L-ki bo w dzisiejszych czasach to podwójna obraza, dumni warszawiacy ( na wielką literę to sobie trzeba zasłużyć) a tym bardziej Don KIchot, powodzenia i dziękuję za farmazon zamiast kawki z rana bardzo jej nie trawie -Zuza lubię cię za przysługę he Brzuchomówca:) pa

Jes_or_Yes

Ok, fajnie. Rzeczywiście jesteś bardzo szczery gdy piszesz to anonimowo na filmwebie. Zgadzam sie, my faceci to samce jak każde inne, w końcu należymy do świata zwierząt, pochodzimy od małp i Bóg nas tak stworzył. Ale mężczyźni powinni uszanować to że kobiety inaczej patrzą na seks, tak samo kobiety powinny uszanować, że mężczyźni widzą seks w swój sposób. Nie mówię tu o dziw*ach, ani możliwości zdrady, już sam seks z drugą połówką, mężczyzna który ciągle słyszy od kobiety:"Nie jestem jeszcze gotowa." jest tak samo ofiarą, jak kobieta pośpieszana przez swojego faceta.

Karirsu

Czytałaś moją wypowiedź wybiórczo i wygodnie ,a zrozumieć jej całej istoty już nie chciałaś . Nie mam ci tego za złe,ponieważ to typowe dla ludzi, niezależnie od płci. Wcale nie czuję się w niczym lepszy jako mężczyzna, co więcej zanim nie odnalazłem własnej tożsamości czyli poczucia w sobie duszy człowieka myślącego w pełni tego słowa znaczeniu, byłem podatny na manipulację z waszej strony. Najokrutniejsze są kobiety ponieważ bawią się facetami inteligentnymi z wyrachowaniem, natomiast samce słabe i zagubione łapią was,bawiąc się postrzegając za ofiary z powodu dominacji fizycznej. Jeden i drugi pogląd jest równie odszczepiony,pytanie od czego,normy? Normą dzisiaj jest brak szacunku dla drugiego człowieka . Staram się , Bóg mi świadkiem resztkami woli wyrażać się o tym z pełną kulturą, pewnie nawet większą niż motyw działania zasługuję. Oświadczam tobie z tego miejsca ,że nadejdzie dzień w którym nie będę tego mówił anonimowo. Jestem zdolny, przehulałem większość życia zanim zdołałem się objawić światu i wiem ,że ludzie byli moim problemem, odwiecznym dobroć którą im dawałem była wprost na wyrost . Każdemu kto nie czyta między wierszami dodam ,że owy diament jest nie oszlifowany,wyświechtany. Wprawdzie obrzydliwe jest dla mnie postrzeganie siebie samego jako świecidełka, wszak to wasza domena piękności po prostu tak się utarło stąd podałem taki przykład na damski rozum.Mój wstęp był po to ,żebyś gdy ci to nawinę na widelec zrozumiała ,że jestem bardziej ludzki niż ci się wydaje ,a tamtego dnia byłem nad wyraz wkur... zwyczajnie czasem tak bywa. Faktycznie opisałaś ciekawy mechanizm na koniec wypowiedzi. Wiesz może jeszcze o czym to świadczy? W moim przekonaniu o ,,stwierdzeniu czym wojujesz od tego padasz' serio wszystko przybiera właściwą konsystencje,gdy nam zależy hehe. Reasumując, wystarczyło by być sobą, nie podążać za głosem syren, zza winkla, z trybun z piekła... wtedy świat były prostszy. Wybielisz się jak prokurator Piłat najchętniej albowiem ty jesteś inna. Nie mam w zwyczaju nikogo oceniać, bo i mnie oceniają zawsze inaczej niż jest w rzeczy samej! Posłużę się więc przykładem z czasów kiedy byłem młodszy i już wtedy dziw brał. Każdy, kogo pytałem wypierał się w tamtych czasach fascynacji pewnym kuglarzem, charczącym i bełkoczącym typkiem z trio wolnomyślicieli i artystów naszych czasów, tym farbowanym Maestro.He i co ?,efekt był zgoła odmienny herezję które mi wtykali do uszu okazały się kolejnym kłamstwem. Sprzedał on parę milionów płyt ,śmiał się im w ryj nawciskawszy kitu. Sprawa wcale się nie wydarzyła prawda? Ja się śmiałem mając 12 lat , a sąsiedzi gwałcili keine grencen na biednym hi-fi. Jestem altruistą ale nie znoszę absurdu, sztukę wpier.....mole ,a mam jarać się głupotą i fałszem,nigdy moja droga! Bóg istnieje bo przysłał mnie abym powiedział ,że to ostatnia szansa dla was, Kłamczuszki. Najgorsze co można robić w życiu to licytować się z kimś o to kto bardzie zawinił i zrzucać na siebie winy zamiast próbować zrozumieć!

Jes_or_Yes

Jestes niewatpliwie ponadprzecietnie inteligentnym czlowiekiem

Karirsu

ludzie nie pochodzą od małp, wróć do szkoły i się doucz. Albo nie wracaj, chrzanić to :P

Karirsu

Nie wiem skad ta legenda , ze "kobiety inaczej patrza na seks". To jest taka buja, ze glowa boli. Sa pod tym wzgledem mniej wiecej takie same jak mezczyzni.

DobryDzieciak

WINNING!

DobryDzieciak

I czym tu się chwalić ? Wszystkie to były jakieś dziwki spod latarni ;D

mativandamme

ale były ;)

DobryDzieciak

Lepiej takie niż dmuchane laleczki xD

DobryDzieciak

gdybyś miał tyle kasy to też byś do 5 kafli mógł dobić dzieciaczku :D

smokexthat

ale nie mam niestety i musze sie zadowolic liczba 234, na dzien dzisiejszy

DobryDzieciak

buahaha. biedactwo ;(

smokexthat

nom ;( ale młodszy jestem od charliego o polowe, wiec jeszcze duzo przede mna ;p

DobryDzieciak

gwoli ścisłości, współczułam ci raczej priorytetów związanych w pewnym stopniu z dysmózgią, a nie zbyt małej ilości zruchanych dup:D

smokexthat

nie wierze ci, ale jak chcesz to mozesz byc kolejna moja zruchana dupa

DobryDzieciak

nie bierz tego zbyt do siebie, ale nie specjalnie jestem zainteresowana pedofilią. ale jesteś kochany, że zaproponowałeś.

smokexthat

to nie pedofilia, ja po prostu mam fetysz mlecznych zębów, wiec jak ? dasz sie zruchac ? nie badz taka nieśmiała

DobryDzieciak

ale ja już mam same stałe :(

smokexthat

smokex that i inne typowe głupie bimboły XXI wieku . Jesteś brzydka bo inni tak mówią? Czy po prostu czujesz się brzydka? Bo to jest duża różnica, każda kobieta chce dowartościować się przez neta . Niektórych rzeczy nie da się zmienić ale co na to poradzić. Jeśli chodzi o to, że będziesz sama to prawda,może znajdzie się ktoś kto doceni Cię za sex i będzie przy Tobie bo będziesz dla niego idealna! Na forum, tak samo jak w życiu, roi się od rozszalałych, sfrustrowanych feministek, które wbrew logice i naturalnemu porządkowi ubzdurały sobie, że mają prawo domagać się realizacji miłości. De fakto jak mężczyzna
zobaczy laske (dla ułomnych kobitek) inaczej kobietę piękną z dużymi piersiami to od razu uroda góruje i niestety żona idzie na tor pierwszy od końca. Takie życie . Państwo powinno gwarantować edukację seksualną kobietom na
poziomie szkoły średniej już w gimnazjum ,żeby wiedziały że selekcja naturalna istnieje wśród kobiet CZYLI najładniejsza będzie miała męża milionera . Przykładów nie będę rzucał bo o zawał łatwo z zazdrości.
Jeśli uważasz, ze nic się lepszego nie wydarzy w Twoim życiu, to postaraj się to jakoś zaakceptować, uspokoić dusze, wyciszyć się wewnętrznie i żyć godnie oraz zgodnie z własnym sumieniem . Tylko tyle możesz zrobić . Cała przyroda opiera się na chamstwie, drzewa nawzajem odbierają sobie światło, silniejszy pies kradnie słabszemu kość. Chamstwo istnieje tam, gdzie trzeba walczyć o zasoby, gdzie szacunek wobec innych zmniejsza szanse przetrwania. Dochodząc do konkluzji zjada cię pycha . Zazdrościsz, że piękne kobiety były z Charliem a ty pewnie próbujesz znaleźć zrozumienia i czułości na forum . Szkoda mi takich ludzi. Sam twój awatar ukazuje że w tobie siedzi depresja samotnika . Gdybyś wykazał się inteligencją, a niestety jej nie masz, zrozumiałabyś, że insynuacje usera DobryDzieciak to PARODIA argumentacyjna twoich śmiesznych argumentów . Ale że pusta jesteś, aluzji nie dostrzeżesz (także przeczytaj jeszcze ze 20x wpis ) pogratulować . Oby tak dalej.

b_enter

Niepotrzebnie się wysilałeś początkujący trolu. Heh

smokexthat

Dla mnie to relaks droga dziewczynko . Twoje słownictwo najwyżej sięga poziomu na styku między podstawówką a "gimbazą". Sama używjąc słowo trol pokazujesz,że mam do czynienia z dzieckiem . Twoja arogancja i styl pisania od razu szufladkuj Cię do grup niepraktycznych i chamskich internautów , w które znaleźć byś się zapewne nie chciała . Poza tym nie licz w takim wypadku na swoje głupawe odzywki . Ludzie twojego pokroju mają rozbuchane ego,które ma potrzebę ciągłego bełkotu o niczym .
Twoje EGO jest ułudą, które wytwarza fobie popłoch . Następstwem tego jeste depresja oraz zaburzenie deficytu psychicznego . Przyczyną wszystkich Twoich klęsk w rozmowie na forum czy face to face jest brak
wiedzy i kultury . Należąca do Ciebie
osobowość bardzo dba o to, aby nie do puścić do poznania prawdy o Tobie . Tu na forum szukasz ucieczki przed samym sobą . Czytując twe posty wnioskuję,że cię zjada pycha i samoudręczenie na przemia atakując twoje rozdwojenie jaźni . Jeśli nie masz wyrzutów sumienia,to na napewno przytoczysz tu kolejny
bełkot po to żeby odsłonić swój poziom
intelektualny,który jest na takim poziomie, że pewnie nawet nie zrozumiesz moje wypowiedzi .

b_enter

A gdzie ma sięgać skoro mam 12lat? To dopiero 6klasa podstawówki, głupku.

smokexthat

Widzę,czytując Twoje marne wypociny . Jesteś impotentem intelektualnym z deficytem istoty szarej mózgu, co powoduje głęboką dyfrakcję z moim samopoczuciem . Więc ośle jak ktoś wspomina to co ty uważasz za świętość (6kl podstawówki) no to nie nazywaj go głupkiem bo sam sobie uwłaczasz . W sumie to uzewnętrzniasz swoje frustracje na innych z powodu życiowych niepowodzeń ..szkoda mi Ciebie

b_enter

O rany! Biedak pożycza teksty z internetu. Zapewne nawet nie rozumiesz czym jest dyfrakcja, a o istocie szarej słyszałaś tylko w doktorze hałsie. A za współczucie dziękuję serdecznie, naprawdę miło, że nawet półgłówki posiadają coś takiego jak empatia. :>
Pozdrawiam. :>

smokexthat

Moje posty są nie dość merytoryczne dla Ciebie? I czy ja kiedykolwiek pierwszy wyskoczyłem tu na kogoś z mordą? Bez takich aluzji, proszę.Śmieszny to jest Twój kretynizm.Apelować sobie możesz do własnego rozumu.Jak się nie podoba, to fora z dwora.

Współczuj sobie że nie uczyłaś się....

b_enter

Przed spaniem zaapeluję, może coś wskóram, tymczasem stworzyłam czystą poezję dla ciebie

Fora z dwora,
czyżby przyszedł chłopiec z przedszkola?
pragnie moralizować,
lecz powinien się schować,
bełkot pseudointelektualny? czy on myśli że jest.. uhm.. fajny?
tak wiele jest tu rzeczy do zrobienia, więc czy nie możesz skończyć tego pier*olenia?
wybacz wulgaryzmy, ale twoje słowa wcale nie wynikają z charyzmy,
pragniesz poklasku, wrzawy,
dosyć,
skończ już te zabawy!
jestem zmęczona, widząc twe słowa,
o dziwo,
gdyż maksymalnie po dwa zdania przeczytałam,
wszak nagle senna się stałam,
zatem żegnam cię miłym słowem:
przyjacielu! czołem!

smokexthat

Zachowaj trochę cierpliwości, o szczegółach twoje miernej osoby a także nie zapomnij o bajce przed snem.Wcześniej miałem wątpliwości, ale tą wypowiedzią udowadniasz, że naprawdę stanowisz dowód na istnienie brakującego ogniwa Darwina, aż żal mi cię pajacu.
Pozdrawiam,aha i przyjaciółmi nie jesteśmy. Milczenie jest przyjacielem.

b_enter

nie bądź taki wstydliwy :D

smokexthat

Damn, cóż za wątek. Aż sobie zapaliłem papieroska tak przyjemnie się czytało. Co do Twojego ostatniego adwersarza(?) - to niezły szaleniec. Chyba podrywa. Awatar się spodobał. :)

Troublesome

szaleniec, podrywa , avatar. łapię aluzję, eh. czas najwyższy zmienić ten obrazek.

smokexthat

Uważaj z tym, bo możesz zmienić na taki, który przyciągnie jeszcze większych szaleńców. ;p

Troublesome

Nie czuję się szaleńcem, ale możesz mnie
nazywać jak ci się tak podoba. Natomiast
ja nie zniżam się do poziomu ludzi ograniczonych. Uważam, że nie ma sensu więcej Was wyprowadzać z błędu, bo to syzyfowa praca. Po prostu nie nazywaj szaleńcem kogoś kto ma wielokrotnie wyższe IQ od ciebie.
Przedewszystkim sądząc po Twoich marnych zaczepkach jesteś niedorozwinięty. Łatwo i prostacko można stwierdzić czytując Twoje marne wypociny,że cierpisz na zwyrodnienie słowotwórczę ujawniające się przebłyskami jak u małp .

b_enter

Hahaha... Dobre! Jestem pod wrażeniem trafności pańskiej diagnozy, panie doktorze. Pozdrawiam.

DobryDzieciak

życzę dalszych sukcesów

użytkownik usunięty
DobryDzieciak

Super, naprawdę... Cool story, bro. Changed my life...

DobryDzieciak

DobryDzieciak może sobie pomarzyć o takiej ilości. Ale on nie zaliczył 5 tysięcy kobiet tylko 5 tysięcy dzi*ek. Aktor przeciętny, dobrą ocenę ma tylko za Dwóch i Pół i właśnie dlatego go nigdy nie polubie. Niby że jak tak zagrać nie umiałbym ale mi za to nie płacą.

Karirsu

Tak, tak: to na pewno były same dzi*ki. ;)

DobryDzieciak

ciekawe ile razy złapał syfa?

DobryDzieciak

Puszczalski facet i tyle. Na szacunek nie zasługuje.

Bonnie_filmweb

Na pewno zależy mu na twoim szacunku.

John_Melendez

Oczywiście, że mu nie zależy. Ale na starość zrozumie jaką jest szmatą.

użytkownik usunięty
DobryDzieciak

Powinien się ustawic na pl. Pigalle. Tam faktycznie by go szanowali... I to założę się, że jeszcze on płacił. x-DDD

DobryDzieciak

5 tysięcy to jest tyle co nic. Taki Wilt Chamberlain twierdzi, że zaliczył 20 tyś. Jeszcze Charlie trochę musi popracować, żeby na brakujące 15 tyś. zarobić.

Pospolus

chamberlain to był stary, głupi murzyn, ktory na starosc sie musial dowartosciować bo nikt o nim juz nie pamietal, dlatego pieprzyl takie bzdury.
jezeli faktycznie by zaliczył 20 tysi kobiet, to non stop przez 45 lat musiałby dymać 2 laski dziennie, takie rzeczy to tylko w snach ;p

DobryDzieciak

myślałem ze Hugh Hefner zaliczyl więcej

DobryDzieciak

Wilt Chamberlain - rekordzista NBA w ilości zdobytych punktów w jednym meczu - podobno - jak sam twierdził - przespał się z 20 tysiącami kobiet. Jak widać zawsze znajdzie się większa ryba, nawet od Charliego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones