Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

Zarabisty koles! ;)

użytkownik usunięty

Nie wiem czemu, mam do niego slabosc... Pomimo ze tak przegina w piciu, cpaniu, imprezach i
kolejnych zwiazkach.... Jednak talentu komediowego nie mozna mu odmowic!

Piszesz w taki sposob, jakbys go znala i dokladnie wiedziala co robi kazdego dnia. Czy mieszkasz moze blisko jego domu? Jak tak, to prosze o adres Charliego, jesli mozna.
A sa jakies normy dotyczace cpania, imprez, zwiazkow?? Kazda gwiazda filmowa zaliczyla przynajmniej trzy malzenstwa - to fakt... Co zlego sie dzieje z Charlie? No chyba nie wyobrazasz sobie, ze Helena Bohnam Carter albo Angelina Joulie nie probowala np. kokainy?? Jedni sa otwarci jak Charlie a inni udaja, ze sa swieci. Ja tez nie udaje i dlatego jestem w otoczeniu postrzegany jako zly czlowiek. Charle na takich falszywych informacjach tylko korzysta i kto wie, moze sam je rozprowadza.
Prosze, daj znac, jesli gdzies blisko go mieszkasz, moze znasz go osobiscie, ja tez mieszkam bardzo blisko pewnej supergwiazdy w UK. Jak cos, to daj znac, chetnie wymienie sie adresem, moge nawet przyslac zdjecia tej gwaiazdy ze mna..

użytkownik usunięty
BenMaciag

A co mnie obchodzi twój styl życia, człowieku?? Masz frustrację i ból penisa, bo napisałam co myslę? Jestem bardzo przeciwna używkom i w przeciwieństwie do ciebie nie muszę się faszerowac dragami/alko/papierosami i imprezowac aż zwymiotuję... Żenująca próba, z któych się tłumaczą słabeusze i nałogowcy (czyli najwyraźniej tacy jak ty).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones