Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen
monia198923

Nie ma co się oszukiwać- to Sheen stworzył cały serial i pomimo tego, że został w nim genialny Cryer to Kutcher ciągnie każdy żart na dno...

LillAnn

Po odejsciu Charliego z serialu dotrwalem do polowy odcinka bez niego... I skonczylem serial.

monia198923

Matt Damon jest cienki jak przelyk komara...

mario_1981

Bo to jest jedyny aktor, ktory grajac jest ZAWSZE SOBA. Myslisz, ze przypadkowo w wielu filmach, postac, ktora gra ma na imie Charlie??

BenMaciag

Być może. Może to jest właśnie przepis na sukces? Udawanie kogoś, nigdy nie jest do końca prawdziwe, a bycie sobą, to bycie sobą, przychodzi naturalnie. Kurde, siedem lat minęło od mojego ostatniego komentarza w tym temacie, a u Charliego niewiele się zmieniło. Dalej się bawi i jeszcze żyje, więc chyba dobrze. Niestety, ale jak się nie opanuje, to będzie gorzej. Jak już musi balować, to niech to robi w wolnym czasie, a tak, to nikt go nie chce zatrudnić.

mario_1981

ale miło sie to czyta!

monia198923

Dno moralne?? A co to jest moralnosc Twoim zdaniem?? Moralnosc to jest zbior regul i przykazan wymyslonych przez ludzi, ktorzy chca bys sie zachowywal tak - czy -inaczej dla ich wlasnego widzimisie..

Jedr0i

niestety...

Jedr0i

Ta cała nagonka na jego może wynikać, że nie boi się głosić prawdy na temat ataków na World Trade Center z 11.09.2001 roku
https://www.youtube.com/watch?v=0AhPLfQvGr8

Piotr7123

Jaka nagonka?? Przeciez to najlepsza reklama! Facet gra w byle jakich filmach ale kazdy go zna i jest on popularny! Daje sobie glowe uciac, ze sam w wywiadach duzo zmysla i moze nawet jego zycie nie jest tak luzackie, ale to gadanie w wywiadach, ja to lubie pic i brac narkotyki... Jak dluzej pomysle, to sam bym tak robil, przeciez to urodzony jajcarz. Pewnie siedzi sobie teraz w chacie, w szlafroku popijajac whisky (tak jak ja teraz) i smieje sie z tych glabow reporterow. Hehehe

użytkownik usunięty
Jedr0i

Eric Clapton napisał o nim piosenkę :D

Jedr0i

Zupelnie jak ja. Charli to moj idol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones