Chris Colfer

Christopher Paul Colfer

8,2
1 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Colfer

Nie dość że sprawiający świetne wrażenie, to jeszcze niezwykle wszechstronnie uzdolniony gość.
Świetny aktor, piosenkarz, scenarzysta (do tego pisarz, choć na tym polu jego zdolności nie mogę
ocenić - zgaduję jednak, po dialogach w "Trafionym piorunem" że też jest dobry). Strasznie go
lubię i jeśli kiedyś jeszcze natrafię na film w którego obsadzie pojawi się jego nazwisko (w
jakiejkolwiek roli) będzie to dla mnie gwarancja dobrej jakości i na pewno po ten film sięgnę.
Szacun.

Bernierdh

Wie ktoś coś na temat jego głosu ile ma oktaw ?

cztery4

3.1 ;)

xmuffins

Dzięki wielkie ;D całkiem sporo :) dasz link gdzie to znalazłeś ???

cztery4

Nie ma za co ;D jasne , tutaj proszę :
http://www.youtube.com/watch?v=T3tybdwuqb0
i tutaj jeszcze :) :
http://www.divadevotee.com/2012/12/vocal-profile-chris-colfer-aka-kurt.html

Bernierdh

Wiem, że spóźniłam się z odpowiedzią ponad 2 lata, ale może jeśli kogoś to jeszcze interesuje... Właśnie czytam książkę Chrisa (po angielsku), więc mogę ocenić również jego umiejętności pisarskie i stwierdzić, że również w tej dziedzinie jest świetny. Przede wszystkim jego książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie, ale najważniejsze, że wszystko jest ładnie napisane i sama akcja też mi się podoba, chociaż to książka dla dzieci, ale jak mówi sam cytat, który Chris umieścił na początku - “SOME DAY YOU WILL BE OLD ENOUGH TO START READING FAIRY TALES AGAIN.” ~ C.S. LEWIS

118julka

Muszę przeczytać :)
A z Lewisem się zgadzam, zresztą jego Narnię przeczytałem jako późny nastolatek, już raczej nie dziecko. Lubię książki i filmy dla dzieci, zawsze lubiłem, a te najlepsze są zresztą bardzo uniwersalne. Większość dorosłych ich nie tyka, bo natychmiast w głowie zapala im się lampka - "hej, to nie jest DOJRZAŁE". I tu Lewis ma rację - w końcu nawet dorośli dorosną na tyle, by nie musieć sobie tej swojej dorosłości udowadniać :)

Bernierdh

Ja dopiero niedawno zaczęłam czytać i oglądać bajki. "Małego Księcia", który był lekturą jeszcze chyba w podstawówce, albo gimnazjum, czytałam jeszcze wiele razy potem, bo to nie jest taka typowa bajka jak inne, ale ma w sobie wiele mądrości. Dopiero teraz wzięłam się za więcej bajek, więc w końcu pomyślałam, by zacząć też książkę Chrisa i przy okazji poprawić trochę angielski. To nawet dobrze, że bajka, bo jest łatwiejsze słownictwo. ;) I masz rację, że są bardzo uniwersalne. No przynajmniej te dla takich starszych dzieci, bo w telewizji są też bajki, w których są jakieś tańczące kwadraty i trójkąty i mówią 2 słowa przez całą bajkę... Na takie bajki to może będę wystarczająco dorosła jeśli będę mieć własne dzieci. A na razie czytam Chrisa i baaardzo mi się podoba. Czytanie bajek w tym wieku nawet tworzy taką fajną atmosferę czytania, której nie potrafię opisać. ;)

118julka

Uwielbiam Małego Księcia :)
To prawda że bajki dla najmłodszych nie robią zbyt dobrego wrażenia, choć odkąd mam małego siostrzeńca w domu, potrafię zauważyć, które z nich są robione na odwal się, a w które włożono choć odrobinę serca - zawsze coś :P

Bernierdh

Ja też mam w domu małe dzieci, ale nie moje, więc za dużo z nimi nie oglądam. Poza tym one wolą oglądać politykę... Dziwne, ale wtedy są spokojne. :D Teraz jak widzę jakieś bajki to te na tych wszystkich programach dla dzieci są raczej słabe, ale ze swojego dzieciństwa sama wspominam kilka naprawdę fajnych bajek. Jednak te dla starszych dzieci jak zrobią porządnie, to naprawdę są lepsze niż niejeden film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones