Chris Hemsworth

8,3
82 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

http://blogs.coventrytelegraph.net/thegeekfiles/Thor%20hammer1.jpg

fakt, wyglada idealnie do tej roli, ale w tak szybkim czasie naturalnie tego nie osiągnął

BlackShit

nie jest skoksowany,poprostu dobrze napial miesnie trzymajac ten mlot. sylwetke ma dosc przecietna patrzac na inne zdjecia odnosnie tego filmu.

warhammer

nie gadaj głupot żeby takie mięśnie wyćwiczyć potrzeba sporo czasu oczywiście bez koksu albo inwestycji kilku tysięcy w miesięcznie w najlepsze odżywki i jedzenie

Gambit171

Sylwetkę ma odpowiednią do filmu, nie wiem czy tacy aktorzy biorą koksy, oni mają od tego ludzi, którzy układają im diety i treningi itp

Vampire19

plus koks, takiej sylwetki naturalnie nie osiagniesz w rok czy dwa, nawet z najlepszym trenerem i dietą

BlackShit

pewnie, że tak, pooglądaj sobie materiały, poczytaj o tym jak robili spider mana, american psycho etc.

BlackShit

Szyc też dobrze koksił do roli Silnego w wojnie polsko-ruskiej...i nie zajęło mu to 2 lat :)

TheSatletio

Sylwetka Szyca i Hemswortha to raczej dwa inne światy :) Hemsworthowi też nie zajęło to 2 lat.

BlackShit

Radzę Ci poczytać i jeszcze paru innym "kolegą" którzy się tutaj wypowiedzieli na temat tak szybkiego przyrostu masy mięśniowej. Nie wiem dokładnie w jakim czasie ten człowiek zbudował sobie taką masę mięśniową, powiedzmy że miał na to 2-3 miesiące. To jest jak najbardziej możliwe. Treningi nie polegają na ilości a na jakości. Powiedzmy O wiele bardziej korzystne będzie podniesienie ciężaru 10-15 krotnie niż 50 krotnie, o ile robi się to w odpowiedni sposób. A mianowicie wymagane jest aby jedno podnoszenie trwało 3-4 sekundy tyle samo opuszczenie. Właśnie takim systemem przygotowywał się np. Daniel Craig do roli Bonda, i Jason Statham do jednej z części Transportera kiedy to w 2-3 miesiące był tak rozbudowany że aż miło było popatrzeć. I oczywiście potrzeba do tego chęci, odpowiednia dieta. I poświęcić przynajmniej kila lub kilkanaście godzin dziennie na te treningi.
I nie koniecznie muszą się wspomagać jakimiś używkami. ;D

Gambit171

Kilka tysiecy na odrzywki miesiecznie o czym ty piszesz nie masz zielonego pojecia o temacie trener osobisty 2 razy dziennie oraz rezim ze specjalista dietetykiem suplementy potrzebne ale miesnie same nie rosna nawet po koksie za tysiace jak piszesz
prosze cie trening i jeszcze raz trening

MendezZ

Zalezy ile mi sie chce co 2 - 3 dni. I co ? Bo czuje przejaw obalenia tego co powiedziałem? I próbę ataku ku mnie.

warhammer

Faktycznie "przeciętną" - każdy taką ma. Powiedział wiecheć, który siedzi przed kompem i nie ma pojęcia o tym ile to pracy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MilesQuaritch

Ja obstawiam że jak miał rok czasu na przygotowanie się (tak zakładam bo nie wiem ile miał) i zainwestował w najlepsze odżywki i zajebi... jedzenie (mięso :D) to był wstanie nieźle się dopakować (wszystko też zależy od genetyki jedni rosną w oczach a inni wogóle). Teraz dobre odżywki kosztują po 300-400 złotych w stanach są dopuszczalne jeszcze pro-hormony. Chyba że ktoś miał tu na myśli odżywki typu kreatyna olimp :) a kolejna kwestia że przed każdą sceną gdzie miał się napinać i pokazywać mięśnie mógł robić trening każdy kto chodzi na siłkę wie jaka jest pompa po treningu

Gambit171

sylwetka rzeczywiście "przeciętna"... http://celebritystatus.com/2010/12/29/guess-which-hunky-superhero-got-hitched/ch rishemsworth-thor-03/
A co do jej budowy to absolutnie nie zgadzam się, że w 2 lata nie można wypracować takiej sylwetki bez koksu. Jeśli ktoś ma masę to nie ma najmniejszego problemu, a jeśli potrzebuję trochę pomocy z masą to przecież odżywki to nie koks ;)

denis24

Chyba niestety to zdjęcie się nie otwiera...

denis24

W Hollywood, nikt już nawet nie bierze się za Sterydy (To nie czasy młodość Arnolda i Sylwestra). Od kilku około 10 - 15 lat jest inny znakomity środkiem dla bogaczy, który jest bardzo znany u większości aktorów którzy muszą się przygotować do takich ról. A jego nazwa to http://kulturystyka.pl/bez-sciemy-somatropina-bez-tajemnic-art-by-marek-ciolek-p rogress/. Hormon wzrostu jest środkiem który łączony z insuliną i pod nadzorem lekarza czyni cuda. Plus nie ma większych skutków ubocznych. Sam kiedyś sporo czasu trenowałem, wiem że taką sylwetkę, z tak wyrazistymi mięśniami. Nawet na dobrym koksie z dobrą dietą i wspomaganiem suplementacją ciężko zrobić. Widać że chłop mimo że jestem pewny tego, że jechał na hormonie, to musiał dużą prace zrobić żeby tak wyglądać. Widać po sylwetce i po pierwszych opiniach że dobrze dobrali aktora do roli Thora.

MegaMaro

Cudow nic nie robi bez treningu zaden sok z gumijagod jak pisalem
Hormon czy drogi no nie wiem mieszkam w uk mam ten sam temat co Stalone dowalal wiem bo go z tym samym zatrzymali na lotnisku
Za 200 jednostek prosto US za 190 funtow i na 3 miesiace wystarczy

Gambit171

No, wreszcie ktoś zauważył...
Też mnie zdziwił kontrast między sceną bez koszulki, gdzie wyraźnie "odstające/okrągłe" barki... a potem w jakiejś scenie innej gdzie siedzi w koszulce widać jak barki są już "ścięte" i nie takie pełne.

Gambit171

a co ty masz do marki olimp robi swoje monohydrat tej marki jest najlepszy w swojej klasie

MendezZ

Przecież olimp to najgorsze gówno było od zawsze na zawsze. A glutamine jak wzielismy na analize z olimpu to stęzenie było 4 razy mniejsze. Było to jakies 6 lat temu chyba że sie poprawili w co nie wierze totalnie. Olimp to była porażka i do dzis mam takie zdanie. A czy się zmienili ? nNie wiem bo w zyciu już bym nie zaryzykował.

xhamerx

Szkoda ciebie sluchac analizy testy skad ty to bierzesz niech ci sie zechce trenowac internetowy trenerze

xhamerx

Szkoda ciebie sluchac analizy testy skad ty to bierzesz niech ci sie zechce trenowac internetowy trenerze

MendezZ

No własnie szkoda Ciebie słuchać. Człowieku Jak Ty olimp polecasz. Wielu moich znajomych robiło w Laboratoriach farmaceutycznych gdzie sprawdzic takie cos to zaden problem w dodatku mój ocjciec jest chemikiem więc człowieku chyba trochę źle trafiłeś. Wiele też metod technologicznych zostało opracowane przez mojego Ojca. Poza tym specjalnie kiedyś robili mi analize chemiczną wartości odzywczych płatków owsianych w zależności od temperatury wody uzywanej do ich przyrządzenia gdzie przy temperaturze powyżej pewnej granicy płatki te traciły 70% swoich wartości , a jak wiemy płatki to jak bardzo dobry gainer tylko naturalny. I stary nie wypowiadaj sie juz bo jesteś Malutki jesteś tyci tyci i nie posiadasz żadnej wiedzy. A tym bardziej o chemii nie wiesz nic. Przedstawiłem Ci jasne argumenty i ciekaw jestem co mi teraz odpowiesz. Smiać mi się z Ciebie chce. Myslałes ze trafiłes na na wiem dziecko które ściemnia w necie, a tu zonk.

MendezZ

Aha i jeszcze jedno, nie jestem trenerem i nie wiem skąd to wytrzasnąłeś.

xhamerx

A WIEC TAK PANIE DIETETYKU ZADNE LABORATORYJNE TESTY I MZONKI DO MNNIE NIE DOCIERAJA NIE CHCE MI SIE TEJ KUPY SLUCHAC
JA MOZE NIE JESTEM MEGA SPORTOWCEM SAM CWICZE Z 6 LAT ALE JESTEM BIZNESMENEM I POWIEM CI TYLKO JEDNO JESLI OLIMP BYLBY KICHA NIE SPRZEDAWALBY SIE TAK DOBRZE... PROWADZE WSPOLPRACE Z CENIONYM PORTALEM Z ODRZYWKAMI W UK NIE CHCE TU REKLAMY ZARZUCAC ALE ZNAJDZIESZ JAK CHCESZ P...R.CO.UK
ZOBACZ WSROD JAKICH MAREK STOII POLSKI OLIMP I TREK I POWIEM CI TYLKO ZE MARKA OLIMP JEST MEGA DOBRA I TO NIE FARMACEUCI PISZA I WYSTAWIAJA OCENY TYLKO SPORTOWCY
TO NIE SA PRODUKTY DLA DZIECI WIEC SIE NIE WYPOWIADAJ
POZDROWIENIA

MendezZ

Widze jaki jest Olimp widzę jakie są efekty i wierze w nauke, a nie w etykiety. Każdy kto kiedys stosował olimpa powie ci że miali cytuje, bo to nie moje słowa a słowa tychze sportowców wielkich o których mówisz "Olimp ma dobrą linie produkcyjna naklejek na odzywki. a nie odzywek nic poza tym". Mówię jak było kilka lat do tyłu, i tak ludzie sie wypowiadali o tej firmie zarówno wielcy sportowcy na targach odzywek jak i ludzie jak zwykły Kowalski . Ale będe nadal upierał się że Olimp to totalne gówno. Natomiast co do firmy trec nutrition nie mam nic do zarzucenia. I nie jestem dzieckiem, a najlepiej tak powiedziec kiedy się gówno wie, a żyje się z wiedza z etykiet. Pozdrawiam i kończmy ta dyskusje.

xhamerx

Najpierw odpowiem tutaj dobrze jest w cos wierzyc naprawde ale nie kalecz czlowieku ja nic o naklejkach nie wspomnialem bo po co ludzie ktorzy sie tym zajmuja wiedza co jest dobre
zrozumialem dzieckiem nie jestes ale inteligencja nie grzeszysz skieruj uwage raczej bym skierowal na wyniki te produkty dzialaja a nie twoje naukowe wywody z farmaceutycznych laboratorii przeniosles na slowa kolegow pewnie specjalistow o produkcjii naklejek i opakowan wyniki mowia same za siebie

MendezZ

Nie musiałeś nic o naklejkach pisac ja Ci napisałem tylko jak odpowiadali sportowcy na targach odzywek w Polsce, Niemczech, Usa na firme OLIMP i ich doświadczenie. Dlatego napisałem jaka była ich wypowiedź że Olimp co najwyżej skutecznie działające naklejki może produkować, anie skutecznie działający produkt. Wow jesteś super analitykiem skoro efekty odzywek opierasz na wynikach sprzedazy panie Biznesmenie. I kto tu nie grzeszy Inteligencjo poza tym ja poparłem swoje argum,enty wynikami z testów laboratoryjnych o zawartosci i stężeniu danego produktu w odzywce konkretnego producenta. Jestesmy na innym poziomie więc nie bede dalej z Toba dyskutował. Zdania nie zmienię. I własnie widze jaki jestes Inteligentny. Weź prowadź ten swój interes obys nie splajtował (czego Ci szczerze nie zyczę).

MendezZ

I tak jak powiedziałem wczesniej nie wiem jaki jest teraz Olimp, ale nikt z mojego środowiska juz z Olimpem by nie zaryzykował. Może teraz nie jest zły, nie wiem nie testuje teraz, nie sprawdzam, nie analizuje, bo Olimp mnie nie interesuje.

xhamerx

No wlasnie kiedy o tym slyszales moze to nie jest marka sprzed kilku lat jaka byla ja nie wiem teraz jest swiatowy poziom przeszli widocznie wielkie zmiany moze maja lepszych chemikow napewno nie twoich znajomych nie wiem nie interesuje mnie jest milion innych shitow na rynku
To napewno nie jest marka universal ktora na jednym produkcie jedzie bez bez zmian od 20 lat tu TYLKO opakowania sie zmieniaja nie receptura

MendezZ

Firma Universal mnie nie obchodzi bo to nie jej dotyczy temat. Moze masz racje że firma Olimp przeszła mega zmiany, ale to nie zmienia faktu ze robili swojego klienta w bambuko dając 1/4 tego co zapewniali. Tym sposobem stali się niezaufani i wielu ludzi oznaczyło ich jako "gówno", a zapach gówna trudno zmyć, bo raz poszlakowaną opinie trudno zmienić u klientów.

xhamerx

Tak nie mam co zarzucic UNIVERSAL`ovi chyba tylko innowacyjnosci po tylu latach i konsekwentnosci ,ale nie o tym mowa nawiazalem do tej marka tylko dlatego by cos podkreslic Mianowicie marka wypromowana na jednym nie zmienionym od chyba 20 lat produkcie dalej istnieje i ma sie dobrze chodz jakosc produktow tutaj jest mocno wypromowana (nie badałem)
Z Olimpem jest chyba inaczej nie wynalezli magicznego preparatu dla sportowcow dzialaja tez od przeszlo dekady (lub dwuch nie wiem dokladniej) wiec raczej to co pomaga rozwijac sie firmie dalej istniec w tej branzy to swietne zaplecze naukowo laboratoryjne (mamy naprawde swietnych chemikow w polsce w tej branzy) oraz standardy i jakosc produktow uzytych do ich produkcji... mozesz mi nie wierzyc ale jest tylko kilka firm na swiecie produkujacych suplementy sportowe w takim standardzie na swiecie !!! ( ISO i HACCAP) i Olimp jest jedna z nich
nie wiem z jakim produktem miales doczynienia wczesniej (w jakich latach) z Olimpa naprawde 1/4 skladu roduktu !!!! moze na ruskim bazarze kupiles z Olimpa naklejka sam wspomniales cos o tym
Ja mam pełne zaufanie do tej marki tak jak i ludzie z ktorzy maja z produktami Olimpa do czynienia a mam stycznosc ze sportowcami zapalencami i roznej masci uzytkownikami ktorzy nie badaja produktu lecz go konsumuja pozytywne feedback i srednia sprzedarzy nie pozostawia mi watpliwosci co do klasy marki
Chcialbym wiec zakonczyc tutaj nasza rozmowe we wlasciwy sposob panie dietetyku bo to nie jest to marketingowa gadka i nie uwazam ze to najlepsza firma na swiecie o to to nie... sa marki o ktorych nie slyszales pewnie ale to portal filmowy wiec nie drazmy tematu OK
Pozdrawiam

MendezZ

Masz racje nie ma sensu tego dalej drążyc. To portal filmowy no i mamy rózne opinie, bo mamy do tego prawo. Produkt z jakim sie spotkałem w ówczesnych latach była to (glutamina z oficjalnej Polskiej dystrybucji bo znajomy prowadził "tzw warzywniak", jakas jej odmiana, konkretnie nie pamietam, bo było to dawno temu). Nie podważam że olimp sie nie rozwija może rzeczywiście poprawili sie nieziemsko niestety ja straciłem do nich zaufanie które własnie ciężko jest odbudować. Pozdrawiam i zycze miłego dnia. Temat zakończmy w przyjaznym nastawieniu.

warhammer

WARHAMMER - jeżeli to jest przeciętna sylwetka to jesteś cymbał jakich mało . Chciałbym zobacząc Twoją sylwetke : )

robi19931

i po co pajacu odgrzewasz temat sprzed 3 lat ? Hemsworth ma bardzo dobra sylwetke, co mozna bylo pozniej zobaczyc w calym filmie "Thor" , co do mojej to mam bardzo zblizona bo trenuje kulturystyke od przeszlo 7 lat, wiec o mnie sie nie martw.

BlackShit

Uważasz, że ćwicząc codziennie, przynajmniej po 4 godziny nie osiągnąłby takiej sylwetki bez pomocy sterydów czy innych świństw? W jakimś wywiadzie on i Chris Evans (Kapitan Ameryka) mówili, że trenowali codziennie przez mniej więcej rok, żeby otrzymać takie świetne sylwetki. Sterydy w Hollywood to raczej ostateczność, wydaje mi się.

Giwi

Sterydy w hollywod jak i w całych US to norma kolego. Fakt , że są jeszcze prohormony i inne ale wystarczają legalne preparaty testosteronowe z apteki pod opieką lekarza. To nie POlska gdzie doktorek wybałusza gały na Ciebie bo boi się czy to czasem nie prowokacja gdy go o coś prosisz.
Tam czegoś potrzebujesz to lekarz Ci przepisze i nie mówię tu o koksach jakie biorą dresy na siłce tylko preparatach podwyższających poziom testosteronu, a z czymś takim ćwiczy się o wiele lepiej.

Giwi

A od kiedy to ćwicząc codziennie otrzymuje się dobre efekty..? Regularnie przez rok, na dobrej diecie tak, ale codziennie..?

Giwi

ahahahahahah codziennie????/ codzienne kolego/kolezanko to miesnie by wypalilo i doszlo by do okrutnych kontuzji hahahahh koks i koniec tematu. ledwo łape zgina tak wy je ba ło bica.

Giwi

Człowieku ty pojęcia nie masz o treningu. A jak bys trenował po 4 godziny to nic by z ciebie nie było hahaha jeszcze codziennie. Spaliłbys mięsnie iwzrost masy mięsniowej na conajmkniej pół roku z głowy. Ludzie on tu ewidentnie , ewidentnie brał koksy i to cholernie dobre i sporo. Ćwize 12 lat jestem dietetykiem i cos o tym wiem . Dla mnie ten gośc to chłystek ale w zyciu nie zrobił tego w rok a nawet i 2 razem z rzeźbą.

xhamerx

dietetyku ile kilometrow dziennie przebiegasz

BlackShit

Czegokolwiek by nie brał, dobrze od tego wygląda. Ja bym go wzięła. ( nawet jeśli mu nie staje po tym wszystkim co sobie zaaplikował i o ile zaaplikował) Ot, trywialna wypowiedź.

wujaszekJoe

zobaczcie ziomka w filmie wyspa strachu z 2009. wątpię, żeby brał jakieś koksy, bo już wtedy był dobrze zbity

BlackShit

Moi drodzy nie szukajcie sensacji i nie snujcie "opowieści dziwnej treści", wystarczy tylko poszukać w Internecie informacji i znać troszkę angielski a dowiecie się jak ja, że miał zastosowaną odpowiednią dietę i zatrudnionego trenera aby podciągnąć wygląd własnej no nie wiem..."klaty".

BlackShit

specjalnie zalozylem konto ,żeby ten link zapodać ;) chyba iedzieli, że widzowie będą ciekawi i nawet stronkę o tym założyli :D
http://www.chrishemsworthworkout.org/
http://www.squidoo.com/chris-hemsworth-workout
http://www.menshealth.com/celebrity-fitness/chris-hemsworth-workout
jest tego trochę,pozdrooooooo

BlackShit

Według mnie zrobili jego mięśnie przy ,,drobnej" pomocy komputera ( tak jak spartan w ,,300").
Dowiedziałem się o tym z jednego z odcinków ,, Tajemnic superprodukcji filmowych" (kiedyś leciało na Discovery). Mogę się mylić ale wiedzcie, że jest to dość prawdopodobne.

BlackShit

az sie zalogowalem...czy ktokolwiek z was mial kiedys sztange w łapach?? matko, przeciez taki aktor przez caly dzien nie ma nic do robienia tylko pakuje na silowni, ma swojego trenera, kucharza, kupe kasy na suplementy i odpowiednią dietę. dajcie mi takie mozliwosci a z kazdego cherlaka w pol roku zrobie byczka a z goscia z orobina potecjału, no cóz, THORA właśnie :) przugotowanie do niektórych ról polega na dopakowaniu. patrzcie Bale do Batmana. zadne komputery i koks, po prostu kupa kasy, wolnego czasu i cięzkiej PRACY!!

maciekozi

hahahahaha popukaj sie w czoło, a sztangi w łapach to chyba własnie ty nigdy nie miałeś, skoro twierdzisz, ze z kazdego cherlaka zrobisz w 6 miesięcy byka.

wiesz ile to jest 6 miesiecy?? nic!!! dosłownie nic, i nawet z najlepszym zarciem, trenerem i sumplementami nikt w 6 miesięcy takiego efektu nie uzyska
a teraz zabieraj grabki i wracaj dzieciaku do piaskownicy

BlackShit

grabki to w d... wsadz! to w rok, matko, czytaj miedzy wierszami. chodzi o zasadę. gosc nic innego nie robi tylko przygotowuje sie do roli, o to chodzi. a jak ma jeszcze troche potencjalu i dobre genu to uwierz, pół roku wystarczy.

BlackShit

w nowym Men's Health (maj 2011) jest artykuł o nim. Urywki z artykułu: "Chris Hemsworth nigdy nie podnosił ciężarów. Zmieniło się to w dniu, w którym podjął się zagrać thora... musiał wtrłoczyć w siebie 9 kilogramów mięsni w ciało o wzroście 190cm. Taki przyrost masy wymagał mnóstwa jedzenia, z którego większość stanowiły produkty bogate w białko, warzywa i owoce..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones